ONLINE mängud

Reedest pühapäevani peetakse Haapsalus XIX Sauna Cup!

12.10.2018

12.-14. oktoobrini peetakse Haaspalu spordiväljakutel järjekorras juba 19. Sauna Cup turniir seenioritele. Osa võtavad võistkonnad Eestist, Lätist, Leedust, Poolast, Horvaatiast ja Soomest. Kokku pea 50 võistkonda 430 sportlasega.

Mängud toimuvad Haapsalus Wiedemanni Spordihoones ja Spordikeskuse saalides.Mängude algus reedel kell18.40,laupäeval ja pühapäeval kell 10.00.
 
Kõigile pealtvaatajaile on sissepääs prii.
 
Ajakava: 
 
Reede, 12. oktoober 2018
Wiedemanni SH I Wiedemanni SH II
18.50 MOOSTE MÕIS – P.P.KLUBI KONTSERTLAVAD – SAUNAKLUBI
19.30 ORA ADRIATIKA - KOMMIPOMM RUJA – SETU SAUNASELTS
20.10 RADVILISKIS - JURMALA BALCIU SLENS - WOMBAT
20.50 SC GROUP - KONTSERTLAVAD NÕMMEKRUUSI - MAKA
21.30 IZORETS - EÜE
 
Laupäev, 13. oktoober 2018
 
Spordihoone (Lihula mnt. 10) U – Hall (Lihula mnt. 10)
10.00 .OSK – AVANTIS P:P KLUBI - HAUSERS
10.35 . SEVERNÕI LEGION - LUUNJA DOBELE - SUNGATE
11.10 .RUJA - BC LIETUVA VÕTAKS ÄRA - ASKUS
11.45 JURMALA - VENNAD DAHL KONTSERTLAVAD - NAFMERA
12.20 .LUUSERS - KONTSERTLAVAD DOBELE - VÕTAKS
12.55 .OSK – SEVERNÕI LEGION SUNGATE - ASKUS
13.30 .AVANTIS - LUUNJA HAUSERS - MOOSTE MÕIS
14.05 .SAUNAKLUBI - LUUSERS MAKA - LIHULA
14.40 .VENNAD DAHL - RADVILISKIS ASKUS - DOBELE
15.15 .BC LIETUVA - SETU SAUNASELTS VÕTAKS ÄRA - SUNGATE
15.50 .LUUNJA - OSK LIHULA - NÕMMEKRUUSI
16.25 . SEVERNÕI LEGION - AVANTIS A III – BIII (7.- 9. k) M 35+
17.00 .A III – B III (7.- 9. k) M 40+ C III – A IV (8.- 10. k) N 40+
17.35 .A II – B II (4.- 6. k M 40+ A III – B II (5.- 7. k) N 40+
18.10 .B III – C III (7.- 9. k) M 40+ A IV – B III (8.- 10. k) M 50+
 
18.45 .C II – A II (4.- 6. k) M 40+ B III – CIII (7.- 9. k) M 35+
 
Wiedemanni SH I Wiedemanni SH II
10.00 .TEHNOLINK – KEKAVA PALLIKAVA – SIBATIGU
10.35 .BC STAR – SPIRIT BARONESSA – TARK EI TORMA
11.10 .EST-TRANS – SIGULDA KOMMIPOMM - VILJANDI
11.45 .TEHNOLINK – BC STAR TUKUMS – PALLIKAVA
12.20 .KEKAVA - SPIRIT TARK EI TORMA – TARTU
12.55 .BALCIU SLENS-EST - TRANS EÜE – E-TEHNO
13.30 .NAFMERA – SC GROUP VILJANDI – ORA ADRIATIKA
14.05 .WOMBAT - SIGULDA SIBATIGU – TUKUMS
14.40 .SPIRIT – TEHNOLINK TARTU – BARONESSA
15.15 .BC STAR – KEKAVA E-TEHNO - IZORETS
15.50 .SIGULDA - BALCIU SLENS A I – B I (1.-3. k) M 40+
16.25 EST-TRANS - WOMBAT A I – B I (poolfinaal) N 40+
17.00 .A I – B I (1.- 3. k) M 35+ C I - A II (poolfinaal) N 40+
17.35 A I – B I (poolfinaal) M 50+ A III - B II (5.- 7. k) M 50+
18.10 C I – A II (poolfinaal) M 50+ A IV – B III (8.- 10. k) M 50+
18.45 C II – A II (4.- 6. k) M 35+
Pühapäev, 14. oktoober 2018
 
Wiedemanni SH I Wiedemanni SH II
9.30 A IV – B IV (7.– 8. k) N 20+ A III – B III (5.- 6. k) N 20+
10.10 B II – C II (4.– 6. k) N 40+ B III – C III (8.- 10. k) N 40+
10.50 B II – C II (4.- 6. k) M 40+ B I – C I (1.- 3. k) M 40+
11.30 B II - C II (4.- 6. k) M 35+ I - II koht M 50+
12.10 C II – A III (4.-6. k) N 40+ III – IV koht M 50+
12.50 A II – B II (4.- 6. k.) M 35+ C I – A I (1.- 3. k) M 40+
13.30 B I – C I (1.- 3. k) M 35+ A II – B II (3.- 4. k) N 20+
14.10 A I – B I (finaal) N 20+ III – 4. koht N 40+
14.50 C I - A I (1.- 3. k) M 35+ I – II koht N 40+
 
Spordihoone (Lihula mnt. 10)
10.10 B II – C II (5.- 7. k) M 50+
10.50 A III – C III (7.- 9. k) M 40+
11.30 B III – C III (8.- 10. k) M 50+
12.10 A IV – B III (8.- 10. k) N 40+
12.50 C III – A IV (8.- 10. k) M 50+
13.30 C III - A III (7.- 9. k) M 35+
 
14.10 C II – A III (5.- 7. k) M 50+
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga arhiiv
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 15. november
Karlis Karm (30)
Rita Sartakova Zarian (62)
Tiit Sokk (54)
Homme, 16. november
Piret Hallik-Sass (51)
Eeva-Gloria Kilu (21)
Kalvi Kõva (44)
Raigo Rommot (45)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Naised: Eesti vs Valgevene