ONLINE mängud
Näiteks U18 võistlusklassi oodatakse pingsalt lisavõistkondi

Tänavakorvpalli meistrivõistluste sari stardib sel laupäeval Tartus

23.05.2016

Suvine Sprite 3x3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste sari stardib sel laupäeval Tartust, kus lisaks Eesti võistkondadele astuvad võistlustulle ka külalistiimid Lätist ja Venemaalt.

Võistlustel selguvad lisaks kaks koolide esindusvõistkonda, kes pääsevad juunikuus Vabaduse väljakul toimuvatele ISF koolide 3x3 maailmameistrivõistlustele.

"Eesti 3x3 tänavakorvpallisari toob siia külalisvõistkondi Lätist, Leedust, Venemaalt, Soomest ja Rootsist, sest tegemist on Baltikumi ja Põhjamaade ainsa võistlusega, mille tugevaimas sarjas on võimalik pääseda 300 000.- USD auhinnafondiga FIBA 3x3 tänavakorvpalli maailmaturneele", rääkis sarja korraldaja Reigo Kimmel.

 

"Ennekõike on aga suvine tänavakorvpall mõeldud noortele ja korvpalli harrastajatele, sest mängud toimuvad kokku 11 võistlussarjas alates 13-aastastest poistest ja tüdrukutest kuni segavõistkondade ja 35+ seeniorite tiimideni", rääkis Kimmel.

 

Sprite 3x3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste sarjas peetakse sel suvel rohkem etappe kui kunagi varem, sest lisaks põhietappidele Tartus, Rakveres, Otepääl, Pärnus ja Tallinnas toimuvad lisaturniirid Kadrinas, Iisakus, Orissaares, Paides, Kloogarannas ja Kanepis. Esimene boonusturniir vaid harrastajate võistkondadele peeti eile Viimsis.

 

Ühel etapil mängitakse kümnel väljakul kokku pea 200 korvpallimängu, viskevõistlusel läheb auhinnaks uue Toyota Priuse kasutusõigus ning toimuvad ka mängijate osavusvõistlused ning publikumängud.

 

Mängud Tartus Küüni tänaval algavad kell 11 noortesarjades, kell 13 vanemates võistlusklassides. Võistkondi saab registreerida kolmapäeva õhtuni aadressil: www.tanavakorvpall.ee.

 

Võistkondade registreerimine toimub FIBA 3x3planet.com keskkonnas kolmapäeva, 25. mai õhtu kella 23:59ni. U13 sarjas palume saata võistkonna nimi ning mängijate nimed ja sünniajad e-mailiga: reigo@streetbasket.ee.

 

Neljapäeva, 26. mai õhtul kinnitame võistlusklassid (vastavalt FIBA 3x3 reeglitele ei jagata Eesti MV punkte sarjades, kuhu registreerub vähem kui 3 võistkonda) ning avalikustame mängude ajakava. 

 

Võistkondadel on lubatud mängijaid muuta, kuid peale etapile registreerumist ei saa seda ise teha. Palume teavitada eelnevalt e-mailiga (mängija nimi kes muutub / lisandub), nõudeks on vaid mängija isikliku konto olemasolu 3x3planet.com keskkonnas. Vajadusel on võimalik muuta võistkonna koosseisu ka enne mänge etapil kohapeal. Hooaja jooksul on lubatud sama võistkonna nime all EM sarjas mängida kuni 6 mängijal. 

Teadmiseks, et võistluste alagruppe ei loosita vaid tehakse FIBA reeglite järgi automaatselt võistkonna 3 parema ränkinguga mängija tulemuste põhjal. 

 

OSALUSTASUD

Täna, 23. mail on viimane päev registreeruda võistkond soodushinnaga kogu hooajaks. Loe lähemalt siit

Hooajaks registreerunud võistkonnad saavad avaetapil tasuta fännisärgid. 

Kolmapäeva, 25. maini saab tasuda osalustasu Tartu etapiks. Osalustasud on jäänud samaks - 36.- eurot noortesarjades, 50.- eurot vanemates võistlusklassides tiimi kohta (vastavalt 8.- või 12,5 eurot mängija kohta). Ülekande info leiad siit

Ära jäta registreerimist viimasele hetkele, sest kohapealset registreerimist ei toimu ja peale ajakavade kinnitamist võistkondi juurde ei lisata!

Tuut. Järgmine peatus Tartu, Küüni tänav...

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 28. veebruar
Kristjan Kalkun (48)
Henri Kroosmann (34)
Gert Lagus (23)
Ergo Pikas (33)
Sulge

Ülekanded