ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool Maks & Moorits

Tartu Ülikool Maks & Moorits

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Riik Pikkus Periood
1 Charles Barton 07.01.1992 1 SWE 1.91 17.11.2020-01.06.2021
2 Sverre Aav 03.01.2002 2 EST 1.93 01.09.2020-01.06.2021
3 Patrik Saal 16.06.2000 4 EST 2.07 01.09.2020-01.06.2021
5 Hendrik Eelmäe 26.10.2000 3 EST 2.00 01.09.2020-01.06.2021
7 Jordan Capps 22.08.1995 4 USA 2.01 04.01.2021-01.06.2021
8 Erki Urvik 07.05.2002 4 EST 2.02 01.09.2020-01.06.2021
9 Kristofer Veismann 12.03.1999 2 EST 1.86 01.09.2020-01.06.2021
10 Robin Kivi 17.03.1999 2 EST 1.96 01.09.2020-01.06.2021
21 Kaspar Sepp 29.06.2003 4 EST 2.00 01.09.2020-01.06.2021
23 Emmanuel Wembi 24.10.1997 5 USA 2.05 01.09.2020-01.06.2021
24 Tomas Balciunas 04.04.2000 4 LTU 2.04 01.09.2020-01.06.2021
28 Joonas Anton Jürgenstein 24.08.2000 1 EST 1.90 01.09.2020-01.06.2021
31 Oliver Suurorg 08.01.2000 1 EST 1.94 01.09.2020-01.06.2021
45 Patrik Peemot 07.08.2001 3 EST 1.89 01.09.2020-01.06.2021
Peatreener: Toomas Kandimaa
Treener: Tiit Sokk
Treener: Olari Narits
Vorm: Valge/Must
Järgmised mängud
L 06.03 Pärnu Sadam
17:00
Pärnu Spordihall
Tartu Ülikool Maks & Moorits
K 10.03 Tartu Ülikool Maks & Moorits
19:00
Tartu, TÜ sph (si...
Tallinna Kalev/TLÜ
L 13.03 Tartu Ülikool Maks & Moorits
17:00
Tartu, TÜ sph (si...
AVIS UTILITAS Rapla
L 20.03 Tallinna Kalev/TLÜ
17:00
Sõle Spordikeskus
Tartu Ülikool Maks & Moorits
R 26.03 AVIS UTILITAS Rapla
*kuupäev täpsusta...
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Viimased tulemused
K 03.03 Tartu Ülikool Maks & Moorits
104:101
Rakvere Tarvas
P 28.02 TALTECH
78:95
Tartu Ülikool Maks & Moorits
N 25.02 BC Kalev/Cramo
96:54
Tartu Ülikool Maks & Moorits
R 12.02 Tartu Ülikool Maks & Moorits
94:78
Rakvere Tarvas
T 09.02 Tartu Ülikool Maks & Moorits
70:76
AVIS UTILITAS Rapla
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 6. märts
Karl Andres Matute Perner (20)
Risto Rammul (41)
Inna Saad (65)
Joosep Sibul (32)
Pille Tali-Toodo (51)
Homme, 7. märts
Hindrek Eiskop (44)
Hillar Kasu (70)
Raul Koppel (37)
Sulge

Ülekanded