ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool Maks & Moorits

TALTECH

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Riik Pikkus Periood
4 Marek Ojamäe 18.01.2001 2 EST 1.94 06.01.2021-01.06.2021
6 Oliver Metsalu 04.12.1993 3 EST 1.96 01.09.2020-01.06.2021
7 Tanel Sokk 20.01.1985 1 EST 1.84 01.09.2020-01.06.2021
9 Erik Keedus 27.04.1990 3 EST 1.98 01.09.2020-01.06.2021
12 Toomas Raadik 15.08.1990 4 EST 2.02 22.01.2021-01.06.2021
13 Karl Andres Matute Perner 06.03.2001 5 EST 2.03 01.09.2020-01.06.2021
18 Indrek Kajupank 15.05.1988 4 EST 2.00 01.09.2020-01.06.2021
20 Rait Tammet 14.01.1997 4 EST 2.05 01.09.2020-01.06.2021
21 Martin Otto Parve 09.12.1998 5 EST 1.96 01.09.2020-01.06.2021
31 Janar Aniste 11.05.2000 2 EST 1.80 01.09.2020-01.06.2021
33 Ken Martti Reinart 10.02.2003 3 EST 1.95 01.09.2020-01.06.2021
34 Jaan Erik Lepp 23.04.2000 1 EST 1.91 01.09.2020-01.06.2021
35 Ralf Küttis 11.05.2002 2 EST 1.95 01.09.2020-01.06.2021
43 Eric Schmalz 12.09.1999 1 EST 1.85 01.09.2020-01.06.2021
44 Sander Viilup 24.02.1997 2 EST 1.91 01.09.2020-01.06.2021
Peatreener: Kris Killing
Treener: Rait Käbin
Vorm: Valge/Punane

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Kristjan Kangur 23.10.1982 4 EST 2.02 12.10.2020-01.03.2021
Järgmised mängud
P 14.03 Pärnu Sadam
17:00
Pärnu Spordihall
TALTECH
L 27.03 Tallinna Kalev/TLÜ
17:00
Sõle Spordikeskus
TALTECH
T 30.03 AVIS UTILITAS Rapla
19:30
Rapla, Sadolin Sp...
TALTECH
P 04.04 Tartu Ülikool Maks & Moorits
17:00
Tartu, TÜ sph (si...
TALTECH
K 07.04 TALTECH
19:30
Tallinn, TalTech ...
Tallinna Kalev/TLÜ
Viimased tulemused
P 28.02 TALTECH
78:95
Tartu Ülikool Maks & Moorits
K 24.02 TALTECH
71:87
AVIS UTILITAS Rapla
P 24.01 TALTECH
90:85
Rakvere Tarvas
T 19.01 Tartu Ülikool Maks & Moorits
92:86
TALTECH
K 13.01 Pärnu Sadam
92:89
TALTECH
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 6. märts
Karl Andres Matute Perner (20)
Risto Rammul (41)
Inna Saad (65)
Joosep Sibul (32)
Pille Tali-Toodo (51)
Homme, 7. märts
Hindrek Eiskop (44)
Hillar Kasu (70)
Raul Koppel (37)
Sulge

Ülekanded