ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK

G4S Noorteliiga

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
1 Carlos Jürgens 27.10.1998 1 EST 1.93 01.09.2017-01.06.2018
3 Kasper Suurorg 27.05.2002 1 EST 1.90 11.01.2018-01.06.2018
4 Jaan-Erik Lepp 23.04.2000 1 EST 1.93 01.09.2017-01.06.2018
6 Ran Andre Pehka 15.06.2001 1 EST 1.89 01.09.2017-01.06.2018
7 Romet Käämer 06.01.2000 1 EST 1.85 01.09.2017-01.06.2018
8 Hendry Engelbrecht 15.07.1999 5 EST 2.05 01.09.2017-01.06.2018
9 Karl-Kristjan Karpin 02.11.2000 5 EST 2.10 01.09.2017-01.06.2018
10 Erki Kuhi 02.02.2000 4 EST 2.03 01.09.2017-01.06.2018
12 Georg Allemann 11.03.2001 4 EST 1.99 11.01.2018-01.06.2018
13 Joonas Sein 28.12.1998 2 EST 1.94 01.09.2017-01.06.2018
22 Oliver Suurorg 08.01.2000 1 EST 1.92 01.09.2017-01.06.2018
23 Leemet Loik 07.04.2001 2 EST 1.98 01.09.2017-01.06.2018
24 Elvis Toomistu 04.12.2001 4 EST 2.02 11.01.2018-01.06.2018
32 Ron Arnar Pehka 20.11.1998 1 EST 1.88 01.09.2017-01.06.2018
35 Marek Ojamäe 18.01.2001 2 EST 1.94 01.09.2017-01.06.2018
41 Karl-Gustav Paloots 02.01.2001 5 EST 2.04 01.09.2017-01.06.2018
43 Eric Schmalz 12.09.1999 1 EST 1.88 01.09.2017-01.06.2018
Peatreener: Indrek Visnapuu
Treener: Rauno Pehka
Vorm: Valge/Sinine

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Mark Andreas Jaakson 15.02.2000 2 EST 1.98 01.09.2017-15.02.2018
Järgmised mängud
L 17.03 Pärnu Sadam
14:00
Pärnu Spordihall
G4S Noorteliiga
L 24.03 G4S Noorteliiga
17:00
Tallinn, Audentes...
AVIS UTILITAS Rapla
T 27.03 G4S Noorteliiga
19:30
Tallinn, Audentes...
TTÜ KK
T 10.04 Tallinna Kalev/TLÜ
19:00
Tallinn, Kalevi S...
G4S Noorteliiga
Viimased tulemused
T 13.02 G4S Noorteliiga
71:100
Tartu Ülikool
T 30.01 G4S Noorteliiga
44:112
BC Kalev/Cramo
L 13.01 G4S Noorteliiga
84:108
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
T 12.12 G4S Noorteliiga
63:94
Tallinna Kalev/TLÜ
K 06.12 BC Kalev/Cramo
126:51
G4S Noorteliiga
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. veebruar
Andrus Maiste (54)
Eva Püvi (32)
Tõnis Randala (67)
Jaagup Talts (31)
Kent-Kaarel Vene (24)
Ene Veskaru-Pressraud (74)
Evi Volmer-Hansumäe (76)
Homme, 22. veebruar
Svetlana Igumenova-Kostin (66)
Arnold Selge (84)
Alar Tamkivi (60)
Ege-Ly Viirmaa (20)
Maret-Mai Višnjova-Otsa (87)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Veebruar_mehed_vs_ISR