ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK

G4S Noorteliiga

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
1 Carlos Jürgens 27.10.1998 1 EST 1.93 01.09.2017-01.06.2018
3 Kasper Suurorg 27.05.2002 1 EST 1.90 11.01.2018-01.06.2018
4 Jaan-Erik Lepp 23.04.2000 1 EST 1.93 01.09.2017-01.06.2018
6 Ran Andre Pehka 15.06.2001 1 EST 1.89 01.09.2017-01.06.2018
7 Romet Käämer 06.01.2000 1 EST 1.85 01.09.2017-01.06.2018
8 Hendry Engelbrecht 15.07.1999 5 EST 2.05 01.09.2017-01.06.2018
9 Karl-Kristjan Karpin 02.11.2000 5 EST 2.10 01.09.2017-01.06.2018
10 Erki Kuhi 02.02.2000 4 EST 2.03 01.09.2017-01.06.2018
12 Georg Allemann 11.03.2001 4 EST 1.99 11.01.2018-01.06.2018
13 Joonas Sein 28.12.1998 2 EST 1.94 01.09.2017-01.06.2018
22 Oliver Suurorg 08.01.2000 1 EST 1.92 01.09.2017-01.06.2018
23 Leemet Loik 07.04.2001 2 EST 1.98 01.09.2017-01.06.2018
24 Elvis Toomistu 04.12.2001 4 EST 2.02 11.01.2018-01.06.2018
32 Ron Arnar Pehka 20.11.1998 1 EST 1.88 01.09.2017-01.06.2018
35 Marek Ojamäe 18.01.2001 2 EST 1.94 01.09.2017-01.06.2018
41 Karl-Gustav Paloots 02.01.2001 5 EST 2.04 01.09.2017-01.06.2018
43 Eric Schmalz 12.09.1999 1 EST 1.88 01.09.2017-01.06.2018
Vorm: Valge/Sinine

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Mark Andreas Jaakson 15.02.2000 2 EST 1.98 01.09.2017-15.02.2018

Lahkunud treenerid

Peatreener: Indrek Visnapuu (01.09.2017-01.06.2018)
Treener: Rauno Pehka (01.09.2017-01.06.2018)
Viimased tulemused
T 10.04 Tallinna Kalev/TLÜ
108:66
G4S Noorteliiga
T 27.03 G4S Noorteliiga
48:89
TTÜ KK
L 24.03 G4S Noorteliiga
80:103
AVIS UTILITAS Rapla
L 17.03 Pärnu Sadam
107:56
G4S Noorteliiga
T 13.02 G4S Noorteliiga
71:100
Tartu Ülikool
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 25. juuni
Kiur Akenpärg (30)
Ants Eek (70)
Sverre Mäesepp (35)
Jaanus Pruuli (47)
Homme, 26. juuni
Rashid Abeljanov (64)
Margus Kastein (47)
Madis Purde (36)
Sten Suurmäe (28)
Õie Tsipp (64)
Marek Vinni (33)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Kreeka