ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK

BC Valga-Valka/Maks&Moorits

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
1 Sander Saare 14.02.1994 1 EST 1.84 01.09.2017-01.06.2018
5 Niks Visnevics 27.04.1999 3 LAT 1.95 01.09.2017-01.06.2018
10 Robert Peterson 27.03.1990 3 EST 1.93 01.09.2017-01.06.2018
11 Ernestas Bruzas 11.01.1996 1 LTU 1.83 01.09.2017-01.06.2018
12 Elvijs Miculis 24.08.1994 5 LAT 2.04 01.09.2017-01.06.2018
20 Maris Ziedins 24.03.1990 4 LAT 2.03 05.01.2018-01.06.2018
22 Kristaps Miglinieks 22.01.1990 3 LAT 1.96 01.09.2017-01.06.2018
24 Egert Haller 01.04.1995 2 EST 1.92 01.09.2017-01.06.2018
25 Edgars Lasenbergs 07.04.1995 2 LAT 1.87 01.09.2017-01.06.2018
33 Toms Leimanis 07.08.1994 1 LAT 1.90 09.02.2018-01.06.2018
40 Rain Raadik 17.05.1989 5 EST 2.08 01.09.2017-01.06.2018
Peatreener: Kristaps Zeids
Treener: Karlis Vecens
Vorm: Valge/Roheline

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Roberts Freimanis 03.07.1991 4 LAT 1.98 01.09.2017-08.01.2018
Järgmised mängud
R 02.03 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
19:00
Valga Spordihoone
Tartu Ülikool
K 14.03 Pärnu Sadam
19:00
Pärnu Spordihall
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
K 21.03 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
19:00
Valga Spordihoone
BC Kalev/Cramo
T 27.03 Tallinna Kalev/TLÜ
19:00
Tallinn, Kalevi S...
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
L 31.03 AVIS UTILITAS Rapla
17:00
Rapla, Sadolin Sp...
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Viimased tulemused
N 15.02 Tartu Ülikool
82:70
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
P 11.02 TTÜ KK
81:88
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
N 08.02 Tallinna Kalev/TLÜ
87:73
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
E 05.02 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
70:82
Pärnu Sadam
L 13.01 G4S Noorteliiga
84:108
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. veebruar
Andrus Maiste (54)
Eva Püvi (32)
Tõnis Randala (67)
Jaagup Talts (31)
Kent-Kaarel Vene (24)
Ene Veskaru-Pressraud (74)
Evi Volmer-Hansumäe (76)
Homme, 22. veebruar
Svetlana Igumenova-Kostin (66)
Arnold Selge (84)
Alar Tamkivi (60)
Ege-Ly Viirmaa (20)
Maret-Mai Višnjova-Otsa (87)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Veebruar_mehed_vs_ISR