ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK

Tartu Ülikool

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
4 Tanel Sokk 20.01.1985 1 EST 1.88 01.09.2017-01.06.2018
5 Kent-Kaarel Vene 21.02.1994 3 EST 1.97 01.09.2017-01.06.2018
8 Janar Talts 07.04.1983 4 EST 2.06 01.09.2017-01.06.2018
9 Märt Rosenthal 15.03.1999 3 EST 1.93 01.09.2017-01.06.2018
10 Robin Kivi 17.03.1999 2 EST 1.96 01.09.2017-01.06.2018
12 Hannes Saar 10.10.2001 2 EST 1.94 19.10.2017-01.06.2018
13 Kristen Meister 09.09.1993 2 EST 1.93 01.09.2017-01.06.2018
14 Hendrik Eelmäe 26.10.2000 2 EST 2.00 01.09.2017-01.06.2018
15 Patrik Saal 16.06.2000 4 EST 2.05 01.09.2017-01.06.2018
16 Heivo Parrol 02.11.1996 5 EST 2.08 01.09.2017-01.06.2018
22 Julius Kazakauskas 22.12.1990 3 LTU 1.96 10.01.2018-01.06.2018
25 Steven Cook 17.09.1994 2 USA 1.96 01.09.2017-01.06.2018
28 Joonas Anton Jürgenstein 24.08.2000 1 EST 1.90 01.09.2017-01.06.2018
31 Vytenis Cizauskas 16.09.1992 1 LTU 1.88 01.09.2017-01.06.2018
33 Kristjan Kitsing 11.12.1990 5 EST 2.05 01.09.2017-01.06.2018
35 Carl Engström 26.09.1991 5 SWE 2.16 01.09.2017-01.06.2018
Peatreener: Priit Vene
Treener: Raido Rebane
Treener: Joosep Toome
Kodulehekülg: http://basket.ut.ee/
Järgmised mängud
R 02.03 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
19:00
Valga Spordihoone
Tartu Ülikool
L 10.03 Tartu Ülikool
17:00
Tartu, TÜ sph
BC Kalev/Cramo
L 17.03 Tartu Ülikool
17:00
Tartu, TÜ sph
AVIS UTILITAS Rapla
P 25.03 Tallinna Kalev/TLÜ
17:00
Tallinn, Kalevi S...
Tartu Ülikool
L 31.03 Pärnu Sadam
17:00
Pärnu Spordihall
Tartu Ülikool
Viimased tulemused
N 15.02 Tartu Ülikool
82:70
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
T 13.02 G4S Noorteliiga
71:100
Tartu Ülikool
N 08.02 BC Kalev/Cramo
73:75
Tartu Ülikool
R 02.02 Tartu Ülikool
79:84
TTÜ KK
L 20.01 AVIS UTILITAS Rapla
73:89
Tartu Ülikool
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. veebruar
Andrus Maiste (54)
Eva Püvi (32)
Tõnis Randala (67)
Jaagup Talts (31)
Kent-Kaarel Vene (24)
Ene Veskaru-Pressraud (74)
Evi Volmer-Hansumäe (76)
Homme, 22. veebruar
Svetlana Igumenova-Kostin (66)
Arnold Selge (84)
Alar Tamkivi (60)
Ege-Ly Viirmaa (20)
Maret-Mai Višnjova-Otsa (87)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Veebruar_mehed_vs_ISR