ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK

Pärnu Sadam

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
1 Siim-Markus Post 13.02.1997 1 EST 1.84 01.09.2017-01.06.2018
3 Tormi Niits 19.05.1998 3 EST 1.98 01.09.2017-01.06.2018
4 Rannar Raap 02.04.1992 2 EST 1.91 01.09.2017-01.06.2018
5 Sten Saaremäel 20.02.1999 1 EST 1.87 01.09.2017-01.06.2018
6 Karl-Johan Lips 20.07.1996 4 EST 1.99 01.09.2017-01.06.2018
7 Artur Konontsuk 09.05.2000 3 EST 1.98 01.09.2017-01.06.2018
8 Mihkel Kirves 06.12.1996 3 EST 1.98 01.09.2017-01.06.2018
9 Timo Eichfuss 19.11.1988 4 EST 2.00 01.09.2017-01.06.2018
10 Saimon Sutt 12.04.1995 2 EST 2.00 01.09.2017-01.06.2018
12 Karl-Martin Kask 23.07.1995 5 EST 2.08 01.09.2017-01.06.2018
14 Janar Aniste 11.05.2000 1 EST 1.70 01.09.2017-01.06.2018
20 Rait Tammet 14.01.1997 4 EST 2.03 01.09.2017-01.06.2018
23 Khenor Pae 08.10.2000 2 EST 1.86 17.11.2017-01.06.2018
Peatreener: Heiko Rannula
Vorm: Valge/Must
Järgmised mängud
L 16.12 Tallinna Kalev/TLÜ
17:10
Sõle Spordikeskus
Pärnu Sadam
R 22.12 Pärnu Sadam
19:05
Pärnu Spordihall
Tartu Ülikool
L 30.12 AVIS UTILITAS Rapla
17:05
Rapla, Sadolin Sp...
Pärnu Sadam
L 06.01 Pärnu Sadam
18:05
Pärnu Spordihall
TTÜ KK
R 12.01 Tartu Ülikool
18:35
Viljandi Spordihoone
Pärnu Sadam
Viimased tulemused
R 08.12 Pärnu Sadam
83:66
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
R 01.12 Pärnu Sadam
78:87
BC Kalev/Cramo
L 18.11 G4S Noorteliiga
67:110
Pärnu Sadam
P 12.11 Pärnu Sadam
85:80
TTÜ KK
L 04.11 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
93:87
Pärnu Sadam
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 12. detsember
Ivar Jurtšenko (44)
Ellen Anett Põldmaa (23)
Priit Raid (29)
Andres Rattur (52)
Servi Täll (76)
Homme, 13. detsember
Heino Enden (58)
Villu Kask (46)
Toomas Metsalu (40)
Aime Raudsik (83)
Sulge

Ülekanded