ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK

Pärnu Sadam

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
1 Siim-Markus Post 13.02.1997 1 EST 1.84 01.09.2017-01.06.2018
3 Tormi Niits 19.05.1998 3 EST 1.98 01.09.2017-01.06.2018
4 Rannar Raap 02.04.1992 2 EST 1.91 01.09.2017-01.06.2018
5 Sten Saaremäel 20.02.1999 1 EST 1.87 01.09.2017-01.06.2018
6 Karl-Johan Lips 20.07.1996 4 EST 1.99 01.09.2017-01.06.2018
7 Artur Konontsuk 09.05.2000 3 EST 1.98 01.09.2017-01.06.2018
8 Mihkel Kirves 06.12.1996 3 EST 1.98 01.09.2017-01.06.2018
9 Timo Eichfuss 19.11.1988 4 EST 2.00 01.09.2017-01.06.2018
10 Saimon Sutt 12.04.1995 2 EST 2.00 01.09.2017-01.06.2018
12 Karl-Martin Kask 23.07.1995 5 EST 2.08 01.09.2017-01.06.2018
14 Janar Aniste 11.05.2000 1 EST 1.70 01.09.2017-01.06.2018
20 Rait Tammet 14.01.1997 4 EST 2.03 01.09.2017-01.06.2018
22 Nemanja Miljkovic 17.05.1990 5 SRB 2.04 05.02.2018-01.06.2018
23 Khenor Pae 08.10.2000 2 EST 1.86 17.11.2017-01.06.2018
Peatreener: Heiko Rannula
Vorm: Valge/Must
Järgmised mängud
P 04.03 TTÜ KK
16:00
Tallinn, TTÜ Spor...
Pärnu Sadam
K 14.03 Pärnu Sadam
19:00
Pärnu Spordihall
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
L 17.03 Pärnu Sadam
14:00
Pärnu Spordihall
G4S Noorteliiga
K 28.03 BC Kalev/Cramo
19:00
Tallinn, Kalevi S...
Pärnu Sadam
L 31.03 Pärnu Sadam
17:00
Pärnu Spordihall
Tartu Ülikool
Viimased tulemused
K 14.02 Pärnu Sadam
68:72
Tallinna Kalev/TLÜ
L 10.02 Pärnu Sadam
70:75
AVIS UTILITAS Rapla
E 05.02 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
70:82
Pärnu Sadam
R 26.01 Pärnu Sadam
86:93
BC Kalev/Cramo
R 12.01 Tartu Ülikool
84:67
Pärnu Sadam
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. veebruar
Andrus Maiste (54)
Eva Püvi (32)
Tõnis Randala (67)
Jaagup Talts (31)
Kent-Kaarel Vene (24)
Ene Veskaru-Pressraud (74)
Evi Volmer-Hansumäe (76)
Homme, 22. veebruar
Svetlana Igumenova-Kostin (66)
Arnold Selge (84)
Alar Tamkivi (60)
Ege-Ly Viirmaa (20)
Maret-Mai Višnjova-Otsa (87)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Veebruar_mehed_vs_ISR