ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK

Tallinna Kalev/TLÜ

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
1 Kristo Saage 02.02.1985 1 EST 1.85 01.09.2017-01.06.2018
3 Tom Kaldre 27.06.1998 2 EST 1.90 01.09.2017-01.06.2018
4 Janis Vahter 22.08.1986 3 EST 1.96 01.09.2017-01.06.2018
5 Kiur Akenpärg 25.06.1988 2 EST 1.93 01.09.2017-01.06.2018
7 Robert Roos 06.05.1998 2 EST 1.89 01.09.2017-01.06.2018
10 Kaido Saks 24.07.1986 3 EST 2.08 01.09.2017-01.06.2018
11 Reimo Tamm 29.12.1984 1 EST 1.91 01.09.2017-01.06.2018
14 Martin Jurtom 11.03.1994 4 EST 2.00 01.09.2017-01.06.2018
15 Tiit Talumaa 24.04.1994 3 EST 1.98 28.11.2017-01.06.2018
18 Bamba Fall 27.05.1986 5 SEN 2.17 01.09.2017-01.06.2018
20 Mario Paiste 03.09.1989 2 EST 1.88 01.09.2017-01.06.2018
23 Daniel Beilinson 01.08.2000 1 EST 1.94 01.09.2017-01.06.2018
77 Djordje Dzeletovic 09.10.1993 4 SRB 2.06 01.09.2017-01.06.2018
Peatreener: Gert Kullamäe

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Emmanuel Martin Malou 03.11.1993 4 AUS 2.05 08.02.2018-21.02.2018
Renato Lindmets 04.05.1984 5 EST 2.02 01.09.2017-06.12.2017
Bambale Osby 21.05.1986 5 USA 2.03 28.11.2017-05.02.2018

Lahkunud treenerid

Peatreener: Kalle Klandorf (30.10.2017-06.01.2018)
Peatreener: Raido Roos (01.09.2017-30.10.2017)
Treener: Gert Kullamäe (01.09.2017-06.01.2018)
Järgmised mängud
R 02.03 AVIS UTILITAS Rapla
19:00
Rapla, Sadolin Sp...
Tallinna Kalev/TLÜ
T 13.03 BC Kalev/Cramo
19:00
Tallinn, Kalevi S...
Tallinna Kalev/TLÜ
T 20.03 Tallinna Kalev/TLÜ
19:00
Tallinn, Kalevi S...
TTÜ KK
P 25.03 Tallinna Kalev/TLÜ
17:00
Tallinn, Kalevi S...
Tartu Ülikool
T 27.03 Tallinna Kalev/TLÜ
19:00
Tallinn, Kalevi S...
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Viimased tulemused
K 14.02 Pärnu Sadam
68:72
Tallinna Kalev/TLÜ
N 08.02 Tallinna Kalev/TLÜ
87:73
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
K 24.01 BC Kalev/Cramo
98:53
Tallinna Kalev/TLÜ
L 20.01 TTÜ KK
77:79
Tallinna Kalev/TLÜ
P 07.01 Tartu Ülikool
87:78
Tallinna Kalev/TLÜ
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. veebruar
Andrus Maiste (54)
Eva Püvi (32)
Tõnis Randala (67)
Jaagup Talts (31)
Kent-Kaarel Vene (24)
Ene Veskaru-Pressraud (74)
Evi Volmer-Hansumäe (76)
Homme, 22. veebruar
Svetlana Igumenova-Kostin (66)
Arnold Selge (84)
Alar Tamkivi (60)
Ege-Ly Viirmaa (20)
Maret-Mai Višnjova-Otsa (87)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Veebruar_mehed_vs_ISR