Alexela Korvpalli Meistriliiga
ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK

Tallinna Kalev/TLÜ

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
1 Kristo Saage 02.02.1985 1 EST 1.85 01.09.2017-01.06.2018
3 Tom Kaldre 27.06.1998 2 EST 1.90 01.09.2017-01.06.2018
4 Janis Vahter 22.08.1986 3 EST 1.96 01.09.2017-01.06.2018
5 Kiur Akenpärg 25.06.1988 2 EST 1.93 01.09.2017-01.06.2018
6 Renato Lindmets 04.05.1984 4 EST 2.02 01.09.2017-01.06.2018
7 Robert Roos 06.05.1998 2 EST 1.89 01.09.2017-01.06.2018
10 Kaido Saks 24.07.1986 3 EST 2.08 01.09.2017-01.06.2018
11 Reimo Tamm 29.12.1984 1 EST 1.91 01.09.2017-01.06.2018
14 Martin Jurtom 11.03.1994 4 EST 2.00 01.09.2017-01.06.2018
18 Bamba Fall 27.05.1986 5 SEN 2.17 01.09.2017-01.06.2018
20 Mario Paiste 03.09.1989 2 EST 1.88 01.09.2017-01.06.2018
23 Daniel Beilinson 01.08.2000 1 EST 1.94 01.09.2017-01.06.2018
77 Djordje Dzeletovic 09.10.1993 4 SRB 2.06 01.09.2017-01.06.2018
Peatreener: Raido Roos
Järgmised mängud
R 20.10 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
19:05
Valga Spordihoone
Tallinna Kalev/TLÜ
P 29.10 TTÜ KK
16:05
Tallinn, TTÜ Spor...
Tallinna Kalev/TLÜ
R 03.11 Tallinna Kalev/TLÜ
19:05
Tallinn, Kalevi S...
Tartu Ülikool
L 11.11 Tallinna Kalev/TLÜ
19:05
Sõle Spordikeskus
AVIS UTILITAS Rapla
R 01.12 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
19:05
Valga Spordihoone
Tallinna Kalev/TLÜ
Viimased tulemused
T 17.10 Tallinna Kalev/TLÜ
59:84
BC Kalev/Cramo
E 09.10 Tallinna Kalev/TLÜ
56:78
AVIS UTILITAS Rapla
R 06.10 Pärnu Sadam
72:78
Tallinna Kalev/TLÜ
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (55)
Jaan Martinson (57)
Eigar Siim (55)
Mart Uuehendrik (37)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (31)
Väino Viilup (89)

Ülekanded