ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK

BC Kalev/Cramo

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
1 Isaiah Briscoe 13.04.1996 1 USA 1.91 10.11.2017-01.06.2018
5 Sten Sokk 14.02.1989 1 EST 1.84 01.09.2017-01.06.2018
7 Bojan Subotic 17.12.1990 4 SRB 2.03 01.09.2017-01.06.2018
11 Thomas van der Mars 15.11.1990 5 NED 2.08 01.09.2017-01.06.2018
12 Cedric Simmons 03.01.1986 5 USA 2.06 01.09.2017-01.06.2018
13 Gregor Arbet 19.06.1983 3 EST 1.96 01.09.2017-01.06.2018
14 Kristjan Kangur 23.10.1982 4 EST 2.01 01.09.2017-01.06.2018
18 Branko Mirkovic 05.10.1982 1 BUL 1.90 01.09.2017-01.06.2018
21 Janari Jõesaar 08.12.1993 2 EST 1.98 01.09.2017-01.06.2018
22 Martin Dorbek 21.01.1991 2 EST 1.94 01.09.2017-01.06.2018
31 Erik Keedus 27.04.1990 3 EST 1.98 01.09.2017-01.06.2018
Peatreener: Donaldas Kairys

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Martynas Mazeika 29.01.1985 2 LTU 1.93 01.09.2017-10.10.2017
Matthias Tass 23.03.1999 5 EST 2.10 01.09.2017-06.12.2017
Madis Soodla 18.05.1997 4 EST 2.05 01.09.2017-21.02.2018

Lahkunud treenerid

Peatreener: Alar Varrak (01.09.2017-22.11.2017)
Treener: Martin Müürsepp (01.09.2017-22.11.2017)
Kodulehekülg: http://www.bckalev.ee/
Järgmised mängud
T 27.02 BC Kalev/Cramo
19:00
Tallinn, Kalevi S...
TTÜ KK
L 10.03 Tartu Ülikool
17:00
Tartu, TÜ sph
BC Kalev/Cramo
T 13.03 BC Kalev/Cramo
19:00
Tallinn, Kalevi S...
Tallinna Kalev/TLÜ
K 21.03 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
19:00
Valga Spordihoone
BC Kalev/Cramo
K 28.03 BC Kalev/Cramo
19:00
Tallinn, Kalevi S...
Pärnu Sadam
Viimased tulemused
N 08.02 BC Kalev/Cramo
73:75
Tartu Ülikool
L 03.02 AVIS UTILITAS Rapla
65:100
BC Kalev/Cramo
T 30.01 G4S Noorteliiga
44:112
BC Kalev/Cramo
R 26.01 Pärnu Sadam
86:93
BC Kalev/Cramo
K 24.01 BC Kalev/Cramo
98:53
Tallinna Kalev/TLÜ
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. veebruar
Andrus Maiste (54)
Eva Püvi (32)
Tõnis Randala (67)
Jaagup Talts (31)
Kent-Kaarel Vene (24)
Ene Veskaru-Pressraud (74)
Evi Volmer-Hansumäe (76)
Homme, 22. veebruar
Svetlana Igumenova-Kostin (66)
Arnold Selge (84)
Alar Tamkivi (60)
Ege-Ly Viirmaa (20)
Maret-Mai Višnjova-Otsa (87)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Veebruar_mehed_vs_ISR