Alexela Korvpalli Meistriliiga
ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK

TTÜ KK

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
6 Oliver Metsalu 04.12.1993 2 EST 1.96 01.09.2017-01.06.2018
7 Ivalo Pajumets 02.05.1997 2 EST 1.94 01.09.2017-01.06.2018
8 Risto Puur 01.06.1994 1 EST 1.88 01.09.2017-01.06.2018
10 Aleksander Kaaberma 25.09.1995 4 EST 1.98 01.09.2017-01.06.2018
11 Tõnis Peil 06.09.1993 4 EST 1.98 01.09.2017-01.06.2018
12 Rain Koort 21.06.1995 4 EST 1.99 01.09.2017-01.06.2018
21 Levan Maskhulia 27.04.1996 1 GEO 2.00 01.09.2017-01.06.2018
22 Reni Alvin Kuimet 22.06.1997 3 EST 2.01 01.09.2017-01.06.2018
23 Toomas Raadik 15.08.1990 4 EST 2.01 01.09.2017-01.06.2018
24 Norman Käbin 16.04.1997 1 EST 1.87 01.09.2017-01.06.2018
41 Sten Olmre 31.01.1995 2 EST 1.92 01.09.2017-01.06.2018
44 Sander Viilup 24.02.1997 2 EST 1.91 01.09.2017-01.06.2018
Peatreener: Rait Käbin
Treener: Kris Killing
Vorm: Valge/Punane
Järgmised mängud
L 21.10 TTÜ KK
17:10
Tallinn, TTÜ Spor...
Pärnu Sadam
P 29.10 TTÜ KK
16:05
Tallinn, TTÜ Spor...
Tallinna Kalev/TLÜ
T 07.11 TTÜ KK
18:35
Tallinn, TTÜ Spor...
BC Kalev/Cramo
P 12.11 Pärnu Sadam
18:05
Pärnu Spordihall
TTÜ KK
P 19.11 TTÜ KK
16:05
Tallinn, TTÜ Spor...
AVIS UTILITAS Rapla
Viimased tulemused
K 11.10 TTÜ KK
101:46
G4S Noorteliiga
R 06.10 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
97:74
TTÜ KK
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (55)
Jaan Martinson (57)
Eigar Siim (55)
Mart Uuehendrik (37)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (31)
Väino Viilup (89)

Ülekanded