Alexela Korvpalli Meistriliiga
ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK

AVIS UTILITAS Rapla

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
3 Devonte Upson 23.03.1993 3 USA 2.06 01.09.2017-01.06.2018
4 Marek Ruut 02.04.1998 2 EST 1.96 01.09.2017-01.06.2018
6 Gert Dorbek 10.06.1985 2 EST 1.93 01.09.2017-01.06.2018
8 Maris Ziedins 24.03.1990 4 LAT 2.03 01.09.2017-01.06.2018
14 Gregor Ilves 13.01.1999 1 EST 1.89 01.09.2017-01.06.2018
15 Kustas Põldoja 04.04.1993 3 EST 1.95 01.09.2017-01.06.2018
22 Indrek Kajupank 15.05.1988 4 EST 2.00 01.09.2017-01.06.2018
24 Nolan Cressler 26.05.1994 1 USA 1.93 01.09.2017-01.06.2018
33 Kristjan Voolaid 29.10.1992 3 EST 2.01 01.09.2017-01.06.2018
36 Risto Valge 01.11.1999 3 EST 1.96 01.09.2017-01.06.2018
45 Sven Kaldre 31.10.1991 2 EST 1.97 01.09.2017-01.06.2018
Peatreener: Aivar Kuusmaa
Treener: Toomas Annuk
Treener: Indrek Ruut
Kodulehekülg: http://raplakk.ee/
Järgmised mängud
L 28.10 AVIS UTILITAS Rapla
17:10
Rapla, Sadolin Sp...
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
L 04.11 AVIS UTILITAS Rapla
17:05
Rapla, Sadolin Sp...
G4S Noorteliiga
L 11.11 Tallinna Kalev/TLÜ
19:05
Sõle Spordikeskus
AVIS UTILITAS Rapla
P 19.11 TTÜ KK
16:05
Tallinn, TTÜ Spor...
AVIS UTILITAS Rapla
R 01.12 Tartu Ülikool
19:05
Tartu, TÜ sph
AVIS UTILITAS Rapla
Viimased tulemused
K 18.10 Pärnu Sadam
73:78
AVIS UTILITAS Rapla
L 14.10 AVIS UTILITAS Rapla
84:78
Tartu Ülikool
E 09.10 Tallinna Kalev/TLÜ
56:78
AVIS UTILITAS Rapla
N 05.10 BC Kalev/Cramo
78:76
AVIS UTILITAS Rapla
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 20. oktoober
Enn Laanemäe (55)
Jaan Martinson (57)
Eigar Siim (55)
Mart Uuehendrik (37)
Homme, 21. oktoober
Mirjam Nikolai (31)
Väino Viilup (89)

Ülekanded