ONLINE mängud
AVIS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK

BC Valga-Valka/Maks&Moorits

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
6 Renato Lindmets 04.05.1984 4 EST 2.02 01.09.2016-01.06.2017
7 Valmo Kriisa 18.05.1974 1 EST 1.92 20.09.2016-01.06.2017
8 Kristaps Kanbergs 22.02.1988 2 LAT 1.88 01.09.2016-01.06.2017
10 Robert Peterson 27.03.1990 3 EST 1.93 01.09.2016-01.06.2017
11 Sandis Silavs 16.05.1988 1 LAT 1.93 01.09.2016-01.06.2017
13 Ivars Zvigurs 17.10.1995 3 LAT 1.98 01.09.2016-01.06.2017
15 Viljar Veski 29.04.1986 5 EST 2.15 01.09.2016-01.06.2017
24 Reinis Strupovics 26.08.1987 2 LAT 1.90 28.12.2016-01.06.2017
40 Rain Raadik 17.05.1989 5 EST 2.08 01.09.2016-01.06.2017
55 Arturs Bricis 25.11.1992 2 LAT 1.96 01.09.2016-01.06.2017
83 Brendon Paidra 26.12.1995 1 EST 1.83 01.09.2016-01.06.2017
Vorm: Valge/Roheline

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Kristo Saage 02.02.1985 1 EST 1.85 01.09.2016-07.12.2016
Järgmised mängud
K 01.03 TTÜ KK
18:30
Tallinn, TTÜ Spor...
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
T 07.03 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
19:00
Valga Spordihoone
AVIS Rapla
L 11.03 Rakvere Tarvas/Palmse Metall
17:00
Rakvere Spordihall
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
T 21.03 TLÜ/Kalev
19:30
Tallinn, Audentes...
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
L 25.03 AVIS Rapla
18:00
Haapsalu Wiedeman...
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Viimased tulemused
R 24.02 Tartu Ülikool
85:69
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
T 21.02 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
108:53
G4S Noorteliiga
R 10.02 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
89:99
Pärnu Sadam
R 27.01 TTÜ KK
98:87
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
T 24.01 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
56:82
Tartu Ülikool
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
BSBC
Seeniorid
Kohtunikud
BBL
3x3 korvpallisari
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 28. veebruar
Kristjan Kalkun (45)
Henri Kroosmann (31)
Gert Lagus (20)
Ergo Pikas (30)
Homme, 1. märts
Kalev Korp (65)
Margus Pundi (38)
Toivo Rannu (63)
Margus Tint (42)

Ülekanded