ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK

BC Valga-Valka/Maks&Moorits

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
6 Renato Lindmets 04.05.1984 4 EST 2.02 01.09.2016-01.06.2017
7 Valmo Kriisa 18.05.1974 1 EST 1.92 20.09.2016-01.06.2017
8 Kristaps Kanbergs 22.02.1988 2 LAT 1.88 01.09.2016-01.06.2017
10 Robert Peterson 27.03.1990 3 EST 1.93 01.09.2016-01.06.2017
11 Sandis Silavs 16.05.1988 1 LAT 1.93 01.09.2016-01.06.2017
13 Ivars Zvigurs 17.10.1995 3 LAT 1.98 01.09.2016-01.06.2017
15 Viljar Veski 29.04.1986 5 EST 2.15 01.09.2016-01.06.2017
23 De Andre Torche Mathieu 05.12.1992 1 USA 1.80 28.02.2017-01.06.2017
24 Reinis Strupovics 26.08.1987 2 LAT 1.90 28.12.2016-01.06.2017
40 Rain Raadik 17.05.1989 5 EST 2.08 01.09.2016-01.06.2017
55 Arturs Bricis 25.11.1992 2 LAT 1.96 01.09.2016-01.06.2017
83 Brendon Paidra 26.12.1995 1 EST 1.83 01.09.2016-01.06.2017
Vorm: Valge/Roheline

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Kristo Saage 02.02.1985 1 EST 1.85 01.09.2016-07.12.2016

Lahkunud treenerid

Treener: Kristaps Zeids (10.02.2017-01.06.2017)
Viimased tulemused
E 17.04 AVIS UTILITAS Rapla
94:85
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
N 13.04 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
70:99
AVIS UTILITAS Rapla
T 11.04 AVIS UTILITAS Rapla
92:71
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
T 04.04 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
100:70
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
L 01.04 Pärnu Sadam
74:90
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 26. juuni
Rashid Abeljanov (63)
Margus Kastein (46)
Madis Purde (35)
Sten Suurmäe (27)
Õie Tsipp (63)
Marek Vinni (32)
Homme, 27. juuni
Tom Kaldre (19)
Toivo Ratassepp (63)
Heiki Rits (47)
Tõnis Siir (56)
Esko Tõnisson (33)
Risto Uustal (28)
Egert Väinaste (35)

Ülekanded