ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK

Pärnu Sadam

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
1 Norman Käbin 16.04.1997 1 EST 1.87 01.09.2016-01.06.2017
3 Tormi Niits 19.05.1998 3 EST 1.96 01.09.2016-01.06.2017
4 Rannar Raap 02.04.1992 2 EST 1.91 01.09.2016-01.06.2017
7 Edvinas Seskus 10.03.1995 2 LTU 1.96 01.09.2016-01.06.2017
8 Mihkel Kirves 06.12.1996 3 EST 1.97 01.09.2016-01.06.2017
10 Saimon Sutt 12.04.1995 3 EST 2.00 01.09.2016-01.06.2017
12 Karl-Martin Kask 23.07.1995 5 EST 2.07 01.09.2016-01.06.2017
13 Domagoj Bubalo 02.08.1991 5 CRO 2.12 06.01.2017-01.06.2017
16 Heivo Parrol 02.11.1996 5 EST 2.08 01.09.2016-01.06.2017
24 Kaspar Lootus 19.03.2001 3 EST 1.98 20.02.2017-01.06.2017
31 Silver Leppik 31.03.1983 2 EST 1.91 01.09.2016-01.06.2017
51 Reinar Hallik 05.01.1984 4 EST 2.08 01.09.2016-01.06.2017
77 Mihkel Kersalu 09.09.2001 1 EST 1.86 20.02.2017-01.06.2017
Peatreener: Heiko Rannula
Treener: Mait Käbin

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Teddy Okereafor 08.11.1992 2 GBR 1.93 25.10.2016-29.11.2016
Vaidotas Volkus 21.05.1985 4 LTU 2.03 01.09.2016-30.12.2016
Kodulehekülg: http://www.kkparnu.ee/
Järgmised mängud
T 02.05 Pärnu Sadam
19:10
Pärnu Spordihall
BC Kalev/Cramo
R 05.05 BC Kalev/Cramo
19:10
Tallinn, Kalevi S...
Pärnu Sadam
P 07.05 Pärnu Sadam
17:10
Pärnu Spordihall
BC Kalev/Cramo
T 09.05 BC Kalev/Cramo
19:10
Tallinn, Audentes...
Pärnu Sadam
Viimased tulemused
L 29.04 BC Kalev/Cramo
73:71
Pärnu Sadam
T 18.04 Pärnu Sadam
85:61
TTÜ KK
P 16.04 TTÜ KK
78:87
Pärnu Sadam
K 12.04 Pärnu Sadam
82:74
TTÜ KK
L 01.04 Pärnu Sadam
74:90
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 30. aprill
Ragnar Pajo (34)
Anita Sehtman-Kupp (70)
Tiit Tammaru (46)
Kaarel Traumann (23)
Homme, 1. mai
Meelis Luud (50)
Jaan Orav (64)
Martin Rebane (29)
Ivo Uibukant (37)

Ülekanded