ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK

Rakvere Tarvas/Palmse Metall

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
4 Mario Paiste 03.09.1989 2 EST 1.86 01.09.2016-01.06.2017
5 Siim-Markus Post 13.02.1997 1 EST 1.82 27.09.2016-01.06.2017
7 Erik Kaasik 20.05.2000 1 EST 1.81 28.09.2016-01.06.2017
8 Sten Saaremäel 20.02.1999 1 EST 1.85 01.09.2016-01.06.2017
9 Madis Shumanov 17.05.1988 5 EST 2.07 11.01.2017-01.06.2017
10 Tõnis Peil 06.09.1993 3 EST 1.96 01.09.2016-01.06.2017
12 Allan Ehte 18.07.1986 2 EST 1.90 01.09.2016-01.06.2017
13 Randel-Rainer Lille 29.11.1998 2 EST 1.90 01.09.2016-01.06.2017
15 Ander Talu 17.07.1999 2 EST 1.87 01.09.2016-01.06.2017
15 Kristo Tammiksaar 09.06.2001 1 EST 1.84 13.01.2017-01.06.2017
16 Lauri Mets 12.01.1998 3 EST 1.97 01.09.2016-01.06.2017
20 Karl-Johan Lips 20.07.1996 3 EST 1.98 03.02.2017-01.06.2017
30 Sten Kuber 30.10.1998 1 EST 1.82 01.09.2016-01.06.2017
32 Sander Kõiva 27.09.1995 5 EST 1.99 28.02.2017-01.06.2017
33 Karl-Gustav Kello 05.11.1999 2 EST 1.83 13.01.2017-01.06.2017
Peatreener: Andres Sõber
Treener: Madis Putko
Vorm: Kollane/Must

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Oliver Metsalu 04.12.1993 3 EST 1.96 01.09.2016-28.02.2017
Timo Eichfuss 19.11.1988 4 EST 2.00 03.10.2016-13.01.2017
Bryquis Perine 14.11.1988 1 USA 1.91 22.11.2016-05.12.2016
David Haughton 01.08.1991 4 USA 1.98 01.09.2016-06.10.2016
Darryl Palmer 27.02.1994 4 USA 2.03 11.10.2016-21.10.2016
Marcus Byrd 03.04.1993 4 USA 2.01 01.09.2016-16.01.2017
Justin Baker 05.01.1989 5 USA 2.03 21.10.2016-18.04.2017
Kodulehekülg: http://bctarvas.ee/
Viimased tulemused
R 28.04 Rakvere Tarvas/Palmse Metall
90:85
Betoonimeister/Tskk/Nord
K 26.04 Betoonimeister/Tskk/Nord
60:71
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
K 19.04 BC Kalev/Cramo
104:65
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
N 13.04 Rakvere Tarvas/Palmse Metall
67:89
BC Kalev/Cramo
E 10.04 BC Kalev/Cramo
102:74
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 30. aprill
Ragnar Pajo (34)
Anita Sehtman-Kupp (70)
Tiit Tammaru (46)
Kaarel Traumann (23)
Homme, 1. mai
Meelis Luud (50)
Jaan Orav (64)
Martin Rebane (29)
Ivo Uibukant (37)

Ülekanded