ONLINE mängud
AVIS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK

TLÜ/Kalev

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
1 Kristo Saage 02.02.1985 1 EST 1.85 07.12.2016-01.06.2017
4 Janis Vahter 22.08.1986 3 EST 1.96 01.09.2016-01.06.2017
7 Daniel Beilinson 01.08.2000 1 EST 1.92 06.01.2017-01.06.2017
7 Vadim Gurjanov 04.03.1998 4 EST 2.00 06.01.2017-01.06.2017
10 Kaido Saks 24.07.1986 3 EST 2.07 01.09.2016-01.06.2017
11 Reimo Tamm 29.12.1984 1 EST 1.88 01.09.2016-01.06.2017
12 Ilja Stankevits 09.03.1998 4 EST 2.08 01.09.2016-01.06.2017
13 Stefan Knezevic 18.01.1989 4 MNE 2.01 10.02.2017-01.06.2017
14 Martin Jurtom 11.03.1994 3 EST 2.00 01.09.2016-01.06.2017
15 Tiit Talumaa 24.04.1994 3 EST 1.98 01.09.2016-01.06.2017
23 Siim Laur 21.08.1987 2 EST 1.92 12.12.2016-01.06.2017
30 Robert Roos 06.05.1998 3 EST 1.86 01.12.2016-01.06.2017
33 Mihkel Kurg 12.08.1987 2 EST 1.90 01.09.2016-01.06.2017
34 Marcus Merimaa 26.03.2000 2 EST 1.91 10.01.2017-01.06.2017
77 Djordje Dzeletovic 09.10.1993 4 SRB 2.05 09.01.2017-01.06.2017
Peatreener: Raido Roos
Vorm: Valge/Punane

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Jahmal Jones 23.02.1991 1 CAN 1.83 01.09.2016-05.12.2016
Henry-Edward Aimre 27.05.1992 5 EST 2.01 01.09.2016-03.01.2017
Robertas Grabauskas 03.08.1990 5 LTU 2.08 07.10.2016-11.01.2017
Willie Readus 22.06.1992 4 USA 1.99 13.01.2017-23.01.2017
Khyle Marshall 01.03.1992 3 USA 2.01 01.09.2016-31.10.2016
Sean Harris 10.08.1989 4 USA 1.98 07.10.2016-20.10.2016
Tony Liivak 09.05.1993 2 EST 1.84 01.09.2016-06.01.2017
Josiah Heath 20.04.1993 4 USA 2.04 01.09.2016-31.10.2016
Jaanis Sirkel 12.05.1998 5 EST 2.02 01.09.2016-05.12.2016

Lahkunud treenerid

Peatreener: Kalle Klandorf (01.09.2016-01.01.2017)
Treener: Raido Roos (01.09.2016-01.01.2017)
Järgmised mängud
T 28.02 Rakvere Tarvas/Palmse Metall
19:00
Rakvere Spordihall
TLÜ/Kalev
L 04.03 TLÜ/Kalev
17:00
Tallinn, Audentes...
TTÜ KK
R 10.03 Pärnu Sadam
19:00
Pärnu Spordihall
TLÜ/Kalev
R 17.03 TLÜ/Kalev
19:00
Tallinn, Audentes...
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
T 21.03 TLÜ/Kalev
19:30
Tallinn, Audentes...
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Viimased tulemused
L 25.02 TLÜ/Kalev
74:98
AVIS Rapla
L 18.02 TLÜ/Kalev
63:110
Tartu Ülikool
L 04.02 AVIS Rapla
63:70
TLÜ/Kalev
T 31.01 TLÜ/Kalev
64:88
BC Kalev/Cramo
T 24.01 TLÜ/Kalev
94:67
G4S Noorteliiga
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
BSBC
Seeniorid
Kohtunikud
BBL
3x3 korvpallisari
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 28. veebruar
Kristjan Kalkun (45)
Henri Kroosmann (31)
Gert Lagus (20)
Ergo Pikas (30)
Homme, 1. märts
Kalev Korp (65)
Margus Pundi (38)
Toivo Rannu (63)
Margus Tint (42)

Ülekanded