ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK

AVIS UTILITAS Rapla

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
1 Rasham Suarez 21.09.1992 2 USA 1.90 01.09.2016-01.06.2017
3 Jito Kok 23.03.1994 4 NED 2.06 03.02.2017-01.06.2017
4 Marek Ruut 02.04.1998 2 EST 1.96 01.09.2016-01.06.2017
6 Oliver Metsalu 04.12.1993 3 EST 1.96 28.02.2017-01.06.2017
8 Domen Bratoz 23.03.1993 1 SLO 1.89 01.09.2016-01.06.2017
12 Thomas van-der-Mars 15.11.1990 4 NED 2.08 01.09.2016-01.06.2017
14 Gregor Ilves 13.01.1999 1 EST 1.86 01.09.2016-01.06.2017
18 Indrek Kajupank 15.05.1988 4 EST 2.00 01.09.2016-01.06.2017
33 Kristjan Voolaid 29.10.1992 3 EST 2.01 01.09.2016-01.06.2017
40 Martin Paasoja 04.01.1993 2 EST 1.91 01.09.2016-01.06.2017
45 Sven Kaldre 31.10.1991 2 EST 1.97 01.09.2016-01.06.2017
Peatreener: Aivar Kuusmaa
Treener: Toomas Annuk
Vorm: Punane/Valge

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Anthony Lee 24.05.1991 5 USA 2.06 07.10.2016-14.10.2016
Karl-Johan Lips 20.07.1996 3 EST 1.98 01.09.2016-02.02.2017
Kodulehekülg: http://raplakk.ee/
Järgmised mängud
E 01.05 AVIS UTILITAS Rapla
19:10
Rapla, Sadolin Sp...
Tartu Ülikool
N 04.05 Tartu Ülikool
19:10
Tartu, TÜ sph
AVIS UTILITAS Rapla
L 06.05 AVIS UTILITAS Rapla
20:10
Rapla, Sadolin Sp...
Tartu Ülikool
E 08.05 Tartu Ülikool
19:10
Tartu, TÜ sph
AVIS UTILITAS Rapla
Viimased tulemused
R 28.04 Tartu Ülikool
60:70
AVIS UTILITAS Rapla
E 17.04 AVIS UTILITAS Rapla
94:85
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
N 13.04 BC Valga-Valka/Maks&Moorits
70:99
AVIS UTILITAS Rapla
T 11.04 AVIS UTILITAS Rapla
92:71
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
P 02.04 AVIS UTILITAS Rapla
89:83
TTÜ KK
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 30. aprill
Ragnar Pajo (34)
Anita Sehtman-Kupp (70)
Tiit Tammaru (46)
Kaarel Traumann (23)
Homme, 1. mai
Meelis Luud (50)
Jaan Orav (64)
Martin Rebane (29)
Ivo Uibukant (37)

Ülekanded