ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK

Tartu Ülikool

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
1 Mandell Thomas 27.07.1993 1 USA 1.88 01.09.2016-01.06.2017
4 Tanel Sokk 20.01.1985 1 EST 1.88 01.09.2016-01.06.2017
5 Kent-Kaarel Vene 21.02.1994 3 EST 1.97 01.09.2016-01.06.2017
6 Gert Dorbek 10.06.1985 2 EST 1.93 01.09.2016-01.06.2017
7 Kerr Kriisa 02.01.2001 1 EST 1.87 01.09.2016-01.06.2017
8 Janar Talts 07.04.1983 4 EST 2.06 01.09.2016-01.06.2017
9 Märt Rosenthal 15.03.1999 2 EST 1.94 01.09.2016-01.06.2017
11 Maks Adam Konate 22.03.1991 4 UKR 2.02 24.02.2017-01.06.2017
13 Kristen Meister 09.09.1993 2 EST 1.93 01.09.2016-01.06.2017
14 Hendrik Eelmäe 26.10.2000 3 EST 1.97 01.09.2016-01.06.2017
18 Janar Soo 17.01.1991 2 EST 1.99 07.11.2016-01.06.2017
21 Janari Jõesaar 08.12.1993 3 EST 1.98 01.09.2016-01.06.2017
24 Ivo-Van Tamm 23.06.1996 4 EST 2.02 01.09.2016-01.06.2017
28 Joonas-Anton Jürgenstein 24.08.2000 1 EST 1.88 01.09.2016-01.06.2017
29 Dominykas Milka 01.08.1992 5 LTU 2.03 01.09.2016-01.06.2017
30 Robin Kivi 17.03.1999 2 EST 1.94 01.09.2016-01.06.2017
55 Venkatesha Jois 07.07.1993 4 AUS 2.01 01.09.2016-01.06.2017
Vorm: Valge/Must

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Forrest Robinson 03.06.1993 4 USA 2.08 13.10.2016-27.10.2016

Lahkunud treenerid

Peatreener: Gert Kullamäe (01.09.2016-01.06.2017)
Treener: Toomas Kandimaa (01.09.2016-01.06.2017)
Kodulehekülg: http://basket.ut.ee/
Viimased tulemused
E 15.05 Tartu Ülikool
66:57
Pärnu Sadam
L 13.05 Pärnu Sadam
58:66
Tartu Ülikool
N 11.05 Tartu Ülikool
72:54
Pärnu Sadam
L 06.05 AVIS UTILITAS Rapla
79:75
Tartu Ülikool
N 04.05 Tartu Ülikool
85:61
AVIS UTILITAS Rapla
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 28. juuni
Martina Aas (33)
Ralf Lainevool (48)
Lembet Lepikult (34)
Homme, 29. juuni
Erika Eluri (61)
Külli Kubri-Lemberg (50)
Priit Lehismets (38)
Toomas Linamäe (52)
Jüri Pritsin (49)
Kätrin Varik (18)
Karl-Ingemar Viilver (28)

Ülekanded