ONLINE mängud
AVIS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK

BC Kalev/Cramo

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
5 Sten-Timmu Sokk 14.02.1989 1 EST 1.84 01.09.2016-01.06.2017
6 Rain Veideman 01.10.1991 2 EST 1.92 01.09.2016-01.06.2017
9 Matthias Tass 23.03.1999 4 EST 2.08 01.12.2016-01.06.2017
10 Vitali Liutych 09.05.1992 3 BLR 1.98 01.09.2016-01.06.2017
12 Cedric Simmons 03.01.1986 5 USA 2.06 29.11.2016-01.06.2017
13 Gregor Arbet 19.06.1983 3 EST 1.96 01.09.2016-01.06.2017
15 Timo Eichfuss 19.11.1988 4 EST 2.00 13.01.2017-01.06.2017
18 Branko Mirkovic 05.10.1982 1 BUL 1.90 27.02.2017-01.06.2017
21 Martin Dorbek 21.01.1991 1 EST 1.94 01.09.2016-01.06.2017
22 Demonte Harper 21.06.1989 2 USA 1.93 01.09.2016-01.06.2017
23 Mark Tollefsen 21.11.1992 4 USA 2.06 01.09.2016-01.06.2017
25 Silver Jurno 13.04.1996 2 EST 1.96 01.09.2016-01.06.2017
30 Egert Haller 01.04.1995 2 EST 1.92 09.02.2017-01.06.2017
31 Erik Keedus 27.04.1990 3 EST 1.98 01.09.2016-01.06.2017
32 Mickell Gladness 26.07.1986 5 USA 2.11 01.09.2016-01.06.2017
Peatreener: Alar Varrak
Vorm: Sinine/Valge

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Janar Soo 17.01.1991 2 EST 1.99 01.09.2016-07.11.2016
Alexander Gavrilov 10.04.1996 1 RUS 1.93 01.09.2016-11.01.2017
Robert Upshaw 05.01.1994 5 USA 2.13 01.09.2016-15.11.2016
Kodulehekülg: http://www.bckalev.ee/
Järgmised mängud
R 03.03 AVIS Rapla
19:00
Rapla, Sadolin Sp...
BC Kalev/Cramo
R 31.03 Tartu Ülikool
19:00
Tartu, TÜ sph
BC Kalev/Cramo
Viimased tulemused
L 25.02 TTÜ KK
80:108
BC Kalev/Cramo
R 10.02 Rakvere Tarvas/Palmse Metall
77:103
BC Kalev/Cramo
T 31.01 TLÜ/Kalev
64:88
BC Kalev/Cramo
P 29.01 Pärnu Sadam
71:74
BC Kalev/Cramo
T 10.01 G4S Noorteliiga
59:112
BC Kalev/Cramo
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
BSBC
Seeniorid
Kohtunikud
BBL
3x3 korvpallisari
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 28. veebruar
Kristjan Kalkun (45)
Henri Kroosmann (31)
Gert Lagus (20)
Ergo Pikas (30)
Homme, 1. märts
Kalev Korp (65)
Margus Pundi (38)
Toivo Rannu (63)
Margus Tint (42)

Ülekanded