ONLINE mängud
Avis Utilitas Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool

Tiit Talumaa

Sünniaeg 24.04.1994
Pikkus 1.98
Positsioon 3
Rahvus EST

Võistkonnad (Eestis)

Audentese SG/Noortekoondis (Meeste I liiga)
T. Soku KK (A-klassi noormeeste mv)
EST MU18 (BSBC - U18 M)
Eesti (PU18 Balti Matsh)
2011/2012, Meeste I liiga, Audentese SG/Noortekoondis
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km825.215.631.755.001.633.251.881.751.253.001.132.132.751.250.133.1310.25
pt sm8202451440132615141024917221012582
vg km1123.086.002.555.642.183.552.552.821.274.091.642.363.731.640.273.0014.18
vg sm1125466286224392831144518264118333156
kh km1923.985.842.215.371.953.422.262.371.263.631.422.263.321.470.213.0512.53
kh sm194561114210237654345246927436328458238
2011/2012, A-klassi noormeeste mv, T. Soku KK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km140.020.000.000.001.794.073.140.000.000.000.002.570.000.000.000.0014.79
pt sm1400002557440000360000207
p-o km415.045.002.501.750.753.252.251.750.252.000.253.252.001.250.251.0010.50
p-o sm460201073139718113851442
vg km60.020.000.000.001.833.833.500.000.000.000.003.000.000.000.000.0016.00
vg sm60000112321000018000096
kh km242.520.830.420.291.633.883.080.290.040.330.042.790.330.210.040.1714.38
kh sm2460201073993747181678514345
2011/2012, BSBC - U18 M, EST MU18
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km218.984.001.501.500.003.003.002.000.502.500.001.502.001.000.002.006.00
pt sm23883306641503420412
kh km218.984.001.501.500.003.003.002.000.502.500.001.502.001.000.002.006.00
kh sm23883306641503420412
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 9. august
Toomas Nõmmiste (48)
Raivo Rang (41)
Helena Stina Svilberg (18)
Andres Tobi (58)
Ivan Vink (72)
Homme, 10. august
Riho Soonik (63)
Andres Zoober (36)
Sten Vendel (42)
Sulge

Ülekanded