ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK

Daniel Beilinson

Sünniaeg 01.08.2000
Pikkus 1.94
Positsioon 1
Rahvus EST

Võistkonnad (Eestis)

Tallinna Kalev/TLÜ (Alexela Korvpalli Meistriliiga)
Tallinna Kalev/TLÜ II (Meeste I liiga)
Tallinna Kalev/TLÜ II (Meeste II liiga)
Tallinna Kalev/TSK (PU18-klassi EMV)
Tallinna Kalev/TSK (PU18-klassi karikas)
2017/2018, Meeste I liiga, Tallinna Kalev/TLÜ II
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
tt km221.034.500.504.001.004.503.502.000.002.001.003.503.501.000.002.507.50
tt sm24291829740427720515
kh km221.034.500.504.001.004.503.502.000.002.001.003.503.501.000.002.507.50
kh sm24291829740427720515
2017/2018, Meeste II liiga, Tallinna Kalev/TLÜ II
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km319.265.003.002.000.674.674.001.330.001.330.333.004.330.330.001.6712.00
pt sm358159621412404191310536
p-o km423.124.502.002.500.502.501.751.751.002.751.753.002.251.250.001.507.25
p-o sm4921881021077411712950629
vg km620.394.672.173.171.170.330.332.500.332.831.334.000.671.000.170.838.17
vg sm612228131972215217824461549
kh km1320.974.692.312.690.852.001.622.000.462.461.233.462.000.920.081.238.77
kh sm132736130351126212663216452612116114
2017/2018, PU18-klassi EMV, Tallinna Kalev/TSK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km1023.219.104.503.000.902.802.502.101.503.600.803.402.201.600.601.6014.20
pt sm10232914530928252115368342216616142
vg km30.020.000.000.001.672.331.670.000.000.000.002.000.000.000.000.0010.00
vg sm3000057500006000030
kh km1317.867.003.462.311.082.692.311.621.152.770.623.081.691.230.461.2313.23
kh sm132329145301435302115368402216616172
2017/2018, PU18-klassi karikas, Tallinna Kalev/TSK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km127.957.001.002.001.0010.007.002.002.004.002.002.005.001.000.004.0012.00
p-o sm128712110722422510412
kh km127.957.001.002.001.0010.007.002.002.004.002.002.005.001.000.004.0012.00
kh sm128712110722422510412
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 24. aprill
Miia Pallase-Viigipuu (66)
Sille Pärsik (30)
Tiit Talumaa (24)
Margarita Tsabijeva (28)
Homme, 25. aprill
Aivo Adamson (53)
Henri Drell (18)
Tanel Küttis (38)
Andres Sõber (62)
Riho Unt (33)
Sulge

Ülekanded