ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool

Inspira – Paf liiga telemängude uus ja innovatiivne kodu

24.01.2020

23. jaanuaril kell 16:00 jõudis kõigi Telia TV klientideni uus telekanal Inspira, mis toob kohalikule teleturule nii eksklusiivset telesisu kui põnevaid tehnoloogilisi lisaväärtusi. Alates homsest näeb uues kanalis ka laupäevaseid Paf Eesti-Läti korvpalliliiga telemänge.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuhi Birjo Kiige kinnitusel pole ühel tehnoloogiaettevõttel mõtet luua aastal 2020 täiesti tavalist telekanalit, mis keskenduks vaid traditsioonilise teleprogrammi edastamisele.

 

"Meie ambitsioonid on märksa laiemad, mistõttu loome Inspirat teadmises, et tegu on selgelt tulevikukanaliga. Teleturul on täna hulgaliselt kasutamata potentsiaali, mida saame uue telekanali puhul rakendada. Seetõttu olemegi suunanud pilgu tulevikku, mil saame Inspirat rikastada põnevate tehnoloogiliste lisaväärtustega, näiteks pakkuda televaatajale võimalust valida mitme samaaegse otseülekande seast just talle sobivaim variant," sõnas Kiik.

 

Teisalt toob Inspira kohalikule teleturule omajagu eksklusiivset sisu: otseülekanded WTA naiste profitennise turniiridelt, Paf Eesti-Läti korvpalliliiga mängud, kohaliku hokistaari Robert Rooba koduklubi mängud Soome meistriliigas ning Telia toel toodetav värske seiklussari "Antarktika 200 – Bellingshauseni jälgedes."

 

„Meediamaastik on muutumas ja turule tulevad uued innovaatilised lahendused. Telia on oma pakutavate teenuste ning Inspira telekanaliga kindlasti üks teerajajaid. Meie eesmärk on jõuda kvaliteetselt ja uuenduslikult võimalikult paljude vaatajateni ning seda koostöö Teliaga ka tagab,“ kommenteeris Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi.

 

Esimest korvpalliülekannet näeb Inspira eetris juba homme, kui kell 17:00 algavas mängus lähevad vastamisi AVIS UTILITAS Rapla ja Tartu Ülikooli meeskonnad. Kohtumist kommenteerivad kohapealt Siim Raudla ja Erik Keedus. Kanali leiab Telia menüüst ikka samast kohast, Telia Live asendub lihtsalt Inspiraga.

 

Kanalist

 

Inspira kanal on kõigile Telia TV-teenuse kasutajatele nähtav alates 23. jaanuarist kell 16:00 ning kanal paikneb Telia TV-menüüs positsioonil "0" (null) ehk kohe ETV kõrval.

 

Kogu Inspira programm on kasutajatele tasuta järelvaadatav, mis tähendab, et kõiki Inspira saateid, spordivõistlusi, filme ja seriaale saab järelvaadata, hoolimata sellest, kas kliendil on tellitud Salvestamise teenus või mitte.

 

Inspira kanal (nagu ka kogu ülejäänud Telia TV sisu) on jälgitav nii teleris, veebis (www.teliatv.ee) kui Telia TV äpis ning seda nii Eestis kui Euroopa Liidus.

 

Inspira  jõuab Telia TV vahendusel enam kui 200 000 Eesti koduni 

 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 4. aprill
Taago Pikas (32)
Kustas Põldoja (27)
Homme, 5. aprill
Kristiine Agu (49)
Anna Helena Ehala (20)
Annika Rüütli (35)
Sulge

Ülekanded