Alexela KML märtsi parim on Brandis Raley Ross

09.04.2015

Alexela Korvpalli Meistriliiga märtsi parimaks mängijaks valiti Rakvere Tarva tagamängija Brandis Raley Ross. Sportland premeerib käesoleval hooajal kuu mängijaid NIKE jalatsitega.

Rakvere Tarvas pidas Alexela meistriliigas märtsikuu jooksul 6 mängu kui juurde arvestada veel Tarva viimane põhiturniiri mäng aprilli algusest, teeb see meeskonna saldoks 5 võitu ja 2 kaotust.

Brandis Raley Ross panustas mängu kohta keskmiselt 35 minutit, 24,1 punkti, 6,7 lauapalli, 4,3 resultatiivset söötu, 1,9 vaheltlõiget ning tema takistamisel tehti 7,1 viga. TTÜ-ga mängus oli Ross lähedal kolmikduublile kogudes 22 punkti, 10 lauapalli ja 9 resultatiivset söötu.

28-aastane ameeriklane valiti spordiajakirjanike poolt Alexela meistriliiga kuu mängijaks ka novembris.

Ross tuli Eestisse hooajal 2011/2012 mängides Tallinna Kalevis, sellest järgmine hooaeg möödus Rakveres, mullu mängis ameeriklane Kreekas ning tänavu tõmbas taas selga Tarva kollase särgi. 2012. aastal Tarvas mängides tuli Brandis Raley Ross Eesti karikavõitjaks kui finaalis võideti TYCO Raplat 81:64. Detsembris 2014 aitas Ross taaskord Tarva meeskonna karikafnaali, kus tuli küll tunnistada TÜ/Rocki 84:66 paremust.

Rakvere Tarvas alustab täna kolme võiduni peetavat Alexela KML veerandfinaalseeriat KK Pärnu vastu. Mäng algab Rakvere Spordihallis kell 19:00. Loe lähemalt SIIT!