Põhiturniiri viimased ja otsustavad mängud

TÄNA Alexela KML-is: põhiturniiril saab kõik selgeks

04.04.2015

Alexela Korvpalli Meistriliiga 2 viimast põhiturniiri mängu peetakse laupäeval 4. aprillil Raplas ja Pärnus. Need mängud panevad lõplikult paika järjestuse 3.-6. kohale. TYCO Rapla võõrustab Sadolin Spordihoones Valga/Maks&Mooritsit ning KK Pärnu võtab kodusaalis vastu Tartu Ülikool/Rocki. Mõlemad mängud algavad kell 17:00. Ole kohal oma lemmikmeeskonda toetamas!

TYCO Rapla vajab võitu et kindlustada esmakordselt ajaloos põhiturniiri kolmas koht. Kaotuse korral jääb Rapla neljandaks ning kolmandaks tõuseb "harjumuspäraselt" Rakvere Tarvas. Tarvas on oma mängud juba mänginud ning neil jääb vaid oodata ja vaadata, mis Raplas sündima hakkab.

Valga/Maks&Moorits kindlustab võidu korral viienda koha ning saab veerandfinaalis vastaseks TYCO Rapla. Kaotuse korral ning eeldusel et Pärnu kaotab Rockile säilitab Valga viienda koha, kuid play-off'i esimeseks vastaseks tuleb Rakvere Tarvas. Juhul kui Pärnu võidab TÜ/Rocki ning Valga kaotab Raplale, siis tõuseb Pärnu tabelis viiendale kohale ja Valga kukub kuuendaks.

Äsja Leedust Balti liiga neljanda kohaga naasnud Tartu Ülikool/Rockil on põhiturniiri võit käes ning viimane mäng nende tabeliseisu ei mõjuta. TÜ/Rock kohtub veerandfinaalis TLÜ/Kaleviga ning BC Kalev/Cramo vastaseks on TTÜ KK.

17:00 TYCO Rapla vs Valga/Maks&Moorits, Rapla, Sadolin Spordihoone

17:00 KK Pärnu vs Tartu Ülikool/Rock, Pärnu Spordihall