ONLINE mängud
Heiko Rannula, Foto: Siim Semiskar

Heiko Rannula jätkab Pärnu Sadama peatreenerina

20.06.2019

Pärnu Sadama korvpallimeeskond andis neljapäeval teada, et klubi juht Johan Kärp ja pikaaegne peatreener Heiko Rannula sõlmisid kokkuleppe, mille kohaselt jätkab Rannula esindusmeeskonna juhendamist ka 2019/20 hooajal.

“Võtsin väikese mõtlemisaja ja vaatasin natuke ringi. Viis aastat on piisavalt pikk aeg, et vaheldusele mõelda. Olime Johaniga pidevalt kontaktis ja teadsime, mis seisud on,” rääkis Rannula klubi Facebooki lehel avaldatud kommentaaris. “Plaanid on kõrged, kuid tuleb rahakotti vaadata,” on uueks hooajaks eesmärgid seatud.

 

Klubi juht Kärp eelistas algusest peale, et just Rannula meeskonda vedama hakkab: “Heiko on selgelt olnud minu esimene valik ja mul on hea meel, et meil õnnestus temaga lepingut pikendada.”

 

Eelmisele hooajale tagasi vaadates arvas Rannula, et esimene pool sellest oli raske, kuid alates veebruarist läksid asjad positiivses suunas ja play-offidega võis väga rahule jääda. Individuaalses mõttes kiitis ta mitmeid mängijaid, kes astusid sammu edasi. Täit rahulolu muidugi tunda ei saa, kuna vigastused tegid mängijatega oma töö ja jätsid jälje.

 

Pärnusse jäämise põhjused olid erinevad: “Esiteks pole paremaid pakkumisi tehtud. Teiseks on mul olnud õnn töötada väga vingete inimestega, kes on mind usaldanud. Olen saanud areneda ja oma vigadest õppida. Meeskond on vaikselt taset tõstnud ja eks treenerina ongi eesmärk aina kõrgemal tasemel töötada. Lisaks noored Eesti kutid, kes tahavad paremaks saada ning super fännid. Usun, et see hooaeg näitab, kas oleme võimelised veel sammu edasi astuma või hakkab lagi vastu tulema.”

 

Eelmisel hooajal ajalugu teinud ja klubi ajaloos esimese kõrgliigamedali võitnud Pärnu Sadamal mängijatega hetkel veel kokkuleppeid ei ole, kuid klubi töötab selle nimel, et jätkata osade seniste mängijatega koostööd ja leida jõudu ka välismaalt.

 

 

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 14. detsember
Rene Kundla (44)
Silver Kuuba (45)
Mari Vaikmaa (76)
Homme, 15. detsember
Laura-Marleen Reissar (22)
Anastasija Vetkina (34)
Sulge

Ülekanded