ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK

Korvpalliõhtu Suurhallis toob väljakule seeniorid, Riigikogu ja El Clasico Kalev/Cramo-Tartu Ülikool

01.12.2016

BC Kalev/Cramo ja Eesti Korvpalliliit kutsuvad inimesi neljapäevasele korvpalliõhtule Saku Suurhallis, mille sisuks on vähemalt kaks ühes. Lisaks titaanide heitlusele BC Kalev/Cramo-Tartu Ülikool näeb väljakul mõõduvõttu Riigikogu ja Kalev 60+ esindusmeeskonna vahel.

Kui rääkida „soojendusmängust“, siis ühelt (Riigikogu) poolt astub kell 16 algavas kohtumises parketile lahkuv Korvpalliliidu president Jüri Ratas, teist poolt (Kalev 60+) aga juhendab karmi käega Jaak Salumets, EKLi tõenäoline uus president. Kes keda?, küsimus kaamerate ees on printsipiaalne.

 

Korüfeede mäng algab niisiis neljapäeval 1. detsembril kell 16 (saali saab alates 15.40), mänguaeg on 4x7 minutit, pilet tervele korvpalliõhtule maksab 10 eurot. Riigikogu-Kalev 60+ mängu komissar on Ants Eek, väljakukohtunikud Jüri Below ja Tõnis Randala. Lahtiviskeks Rainer Vakra ja Rašid Abeljanovi vahel lükkab palli õhku Tiit Sokk, vaheaja järel teeb sama Alar Varrak. Korvpalliõhtu korraldavad Kalev/Cramo ja EKL koos.

 

Riigikogu korvpallivõistkonnas tulevad platsile võitkonna kapten, peaminister Jüri Ratas, minister Indrek Saar, Riigikogu liikmed Remo Holsmer, Rainer Vakra, Dmitri Dmitrijev, Toomas Jürgenstein ja Kalvi Kõva, endine liige Rannar Vassiljev ning ametnikud Riho Kangur ja Herkki Leemet. Juba nimed on võimsad.


Kalev M60+ võistkond on viimaste aastate Eesti edukaim veteranide korvpallimeeskond tiitlivõistlustel. FIMBA 8. Euroopa 2014.a. meistrivõistlustel Ostravas (Tšehhi) võitis Kalev 60+ meeskond hõbemedalid, kusjuures finaalis kaotati Venemaa võistkonnale, mis koosnes paljudest endistest kutselistest CSKA mängijatest.

 

*       *       *

FIMBA 13. maailmameistrivõistlustel 2015.a. Orlandos (USA) võideti samuti hõbemedalid, sedapuhku USA osaliselt endistest professionaalsetest mängijatest koostatud meeskonna järel. FIMBA 9. Euroopa 2016.a. meistrivõistlustel Novi Sadis (Serbia) sai Kalev 60+ meeskond jälle hõdeda. Seal kaotati finaalis Serbiale, mis koosnes endise Jugoslaavia meeskonna tiitlitega mängijatest.


Kalev 60+ võistkonda kuuluvad Eesti esindusvõitkonna endised teenekad mängijad Rašid Abeljanov ja Viktor Viktorov. Lisaks veel endised kalevlased Voldemar Teelem, Igor Orlov, Valeri Pavlov, Ivar Raig, Ürgo Schvede, Urmas Lepik, Jaan Laine, Juhan Toel , Andrus Toom, Gunnar Reigo, Jaan Malmberg ja Jüri Kristal.

 

Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool on sel hooajal kohtunud vaid korra. Hooaja hakul alistas Tartu oma põlise pealinna konkurendi kodus ühe punktiga, seejuures poolajaks oli Cramo ees 48:29... Aeg Kalev/Cramo jaoks magusaks revanšiks?

 

Tulge saali ja vaadake kogu seda kino oma silmaga!

Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (41)
Erik Kaasik (18)
Kim-Erik Küttis (47)
Eva Möldre (41)
Aleksandr Nani (35)
Andres Pallon (29)
Roland Prii (27)
Reimo Pähn (31)
Sten Toel (31)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (71)
Daniel Lõõbas (32)
Mart Raamat (30)
Aare Sepp (32)
Margo Tali (34)
Sulge

Ülekanded