ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK

Play-off

Võistkond MA KA PNK + - +/MÄ -/MÄ V %
1 BC Kalev/Cramo 4 4 0 8 91 92.0 69.3 100.0
2 AVIS UTILITAS Rapla 4 4 0 8 69 88.8 71.5 100.0
3 Pärnu Sadam 4 3 1 7 39 81.3 71.5 75.0
4 Tartu Ülikool 4 3 1 7 38 76.0 66.5 75.0
5 TTÜ KK 3 0 3 3 -41 71.0 84.7 0.0
6 TLÜ/Kalev 3 0 3 3 -48 65.3 81.3 0.0
7 BC Valga-Valka/Maks&Moorits 3 0 3 3 -59 75.3 95.0 0.0
8 Rakvere Tarvas/Palmse Metall 3 0 3 3 -89 68.7 98.3 0.0

poolfinaalid mängitakse 3 võiduni, vaata ajakava SIIT 

pronksimängud mängitakse 3 võiduni kuupäevadel 9./11.05, 13.05, 15.05, 17.05*, 20.05*

finaalseeria  mängitakse 4 võiduni kuupäevadel: 12.05, 14.05, 18.05, 22.05, 24.05*, 26.05*, 29.05*

Põhiturniir

Võistkond MA KA PNK + - +/MÄ -/MÄ V %
1 BC Kalev/Cramo 32 29 3 61 522 88.6 72.3 90.6
2 Tartu Ülikool 32 29 3 61 668 87.8 67.0 90.6
3 AVIS UTILITAS Rapla 32 20 12 52 190 79.0 73.1 62.5
4 Pärnu Sadam 32 17 15 49 72 77.9 75.7 53.1
5 TTÜ KK 32 16 16 48 -44 80.2 81.6 50.0
6 BC Valga-Valka/Maks&Moorits 32 12 20 44 -15 80.8 81.3 37.5
7 TLÜ/Kalev 32 12 20 44 -109 74.9 78.3 37.5
8 Rakvere Tarvas/Palmse Metall 32 9 23 41 -404 76.2 88.8 28.1
9 G4S Noorteliiga 32 0 32 32 -880 64.1 91.6 0.0

BC Kalev/Cramo vs Tartu Ülikool 3-1
BC Valga-Valka/Maks&Moorits vs TLÜ/Kalev 3-1

 

Vaata võistlussüsteemi SIIT

Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 30. aprill
Ragnar Pajo (34)
Anita Sehtman-Kupp (70)
Tiit Tammaru (46)
Kaarel Traumann (23)
Homme, 1. mai
Meelis Luud (50)
Jaan Orav (64)
Martin Rebane (29)
Ivo Uibukant (37)

Ülekanded