ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK

Kahepunktivisete tabavusprotsent

 MängijaPVõistkondM   % Viskeid  
1Cedric Simmons5BC Kalev/Cramo18  68  74/109
2Bojan Subotic4BC Kalev/Cramo26  65  89/137
3Janar Talts4Tartu Ülikool21  65  72/111
4Branko Mirkovic1BC Kalev/Cramo24  65  47/72
5Bamba Fall5Tallinna Kalev/TLÜ29  64  143/225
6Kristjan Kitsing5Tartu Ülikool26  63  79/126
7Domagoj Bubalo5AVIS UTILITAS Rapla11  63  41/65
8Carl Engström5Tartu Ülikool26  62  114/185
9Julius Kazakauskas3Tartu Ülikool14  62  44/71
10Erik Keedus3BC Kalev/Cramo24  60  29/48
11Tormi Niits3Pärnu Sadam24  60  27/45
12Devonte Upson3AVIS UTILITAS Rapla29  58  117/201
13Thomas van der Mars5BC Kalev/Cramo22  58  92/160
14Levi Martin Giese5TTÜ KK20  58  82/142
15Rannar Raap2Pärnu Sadam29  58  65/112
16Janari Jõesaar2BC Kalev/Cramo17  58  38/65
17Rain Raadik5BC Valga-Valka/Maks&Moorits29  57  109/191
18Karl-Johan Lips4Pärnu Sadam28  57  41/72
19Hendrik Eelmäe2Tartu Ülikool18  57  25/44
20Märt Rosenthal3Tartu Ülikool21  57  17/30
21Isaiah Briscoe1BC Kalev/Cramo17  56  84/150
22Kristjan Kangur4BC Kalev/Cramo24  56  45/80
23Elvijs Miculis5BC Valga-Valka/Maks&Moorits27  56  39/70
24Nolan Cressler1AVIS UTILITAS Rapla25  55  145/265
25Martin Dorbek2BC Kalev/Cramo24  55  54/99
26Tanel Sokk1Tartu Ülikool22  55  50/91
27Kristjan Voolaid3AVIS UTILITAS Rapla20  54  13/24
28Edgars Lasenbergs2BC Valga-Valka/Maks&Moorits27  53  69/130
29Saimon Sutt2Pärnu Sadam27  52  81/155
30Steven Cook2Tartu Ülikool18  51  61/120
31Nemanja Miljkovic5Pärnu Sadam13  51  46/91
32Maris Ziedins4BC Valga-Valka/Maks&Moorits30  50  89/179
33Dominique Hawkins1AVIS UTILITAS Rapla15  50  79/157
34Indrek Kajupank4AVIS UTILITAS Rapla27  50  71/143
35Karl-Martin Kask5Pärnu Sadam27  50  71/141
36Toomas Raadik4TTÜ KK22  50  66/133
37Egert Haller2BC Valga-Valka/Maks&Moorits28  50  49/98
38Kayel Locke4Tallinna Kalev/TLÜ12  50  47/94
39Rain Koort4TTÜ KK23  50  22/44
40Timo Eichfuss4Pärnu Sadam26  49  63/128
41Mihkel Kirves3Pärnu Sadam29  48  161/334
42Sten Olmre2TTÜ KK25  48  87/181
43Matthias Tass5TTÜ KK19  48  65/136
44Kristaps Miglinieks3BC Valga-Valka/Maks&Moorits27  48  41/85
45Kristo Saage1Tallinna Kalev/TLÜ28  48  20/42
46Vytenis Cizauskas1Tartu Ülikool20  47  75/159
47Leemet Loik2G4S Noorteliiga13  47  42/90
48Martin Jurtom4Tallinna Kalev/TLÜ27  47  28/60
49Joonas Sein2G4S Noorteliiga11  47  16/34
50Norman Käbin1TTÜ KK26  46  52/113
51Mario Paiste2Tallinna Kalev/TLÜ22  46  28/61
52Erki Kuhi4G4S Noorteliiga11  46  27/59
53Oliver Metsalu2TTÜ KK26  45  81/179
54Kiur Akenpärg2Tallinna Kalev/TLÜ25  45  44/97
55Ernestas Bruzas1BC Valga-Valka/Maks&Moorits28  45  36/80
56Karl-Kristjan Karpin5G4S Noorteliiga12  45  34/75
57Toms Leimanis1BC Valga-Valka/Maks&Moorits12  45  26/58
58Kustas Põldoja3AVIS UTILITAS Rapla24  44  16/36
59Kaido Saks3Tallinna Kalev/TLÜ26  43  24/56
60Djordje Dzeletovic4Tallinna Kalev/TLÜ20  42  55/130
61Sven Kaldre2AVIS UTILITAS Rapla29  42  37/88
62Janis Vahter3Tallinna Kalev/TLÜ25  42  19/45
63Marek Ruut2AVIS UTILITAS Rapla21  42  13/31
64Reimo Tamm1Tallinna Kalev/TLÜ23  41  84/204
65Siim-Markus Post1Pärnu Sadam28  41  73/178
66Sander Viilup2TTÜ KK26  41  37/90
67Gregor Ilves1AVIS UTILITAS Rapla15  41  11/27
68Levan Maskhulia1TTÜ KK15  41  11/27
69Ron Arnar Pehka1G4S Noorteliiga10  39  36/93
70Ran Andre Pehka1G4S Noorteliiga13  38  14/37
71Eric Schmalz1G4S Noorteliiga9  37  26/71
72Tom Kaldre2Tallinna Kalev/TLÜ16  37  16/43
73Sten Sokk1BC Kalev/Cramo24  36  21/59
74Reni Alvin Kuimet3TTÜ KK15  36  8/22
75Gert Dorbek2AVIS UTILITAS Rapla29  35  34/96
76Hendry Engelbrecht5G4S Noorteliiga10  33  21/63
77Sten Saaremäel1Pärnu Sadam29  33  17/51
78Sander Saare1BC Valga-Valka/Maks&Moorits28  33  15/46
79Robin Kivi2Tartu Ülikool22  33  10/30
80Romet Käämer1G4S Noorteliiga12  29  7/24
81Jaan-Erik Lepp1G4S Noorteliiga13  28  8/29
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 25. aprill
Aivo Adamson (53)
Henri Drell (18)
Tanel Küttis (38)
Andres Sõber (62)
Riho Unt (33)
Homme, 26. aprill
Markko Arro (41)
Annika Härmits (52)
Oliver Jakobson (35)
Sulge

Ülekanded