ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK

Kahepunktivisete tabavusprotsent

 MängijaPVõistkondM   % Viskeid  
1Mark Tollefsen4BC Kalev/Cramo28  66  92/140
2Domagoj Bubalo5Pärnu Sadam25  64  150/233
3Janar Talts4Tartu Ülikool32  64  110/173
4Vitali Liutych3BC Kalev/Cramo26  63  82/131
5Edvinas Seskus2Pärnu Sadam35  62  170/276
6Cedric Simmons5BC Kalev/Cramo23  62  90/146
7Mickell Gladness5BC Kalev/Cramo28  62  78/126
8Thomas van-der-Mars4AVIS UTILITAS Rapla38  61  230/378
9Maks Adam Konate4Tartu Ülikool15  61  57/94
10Carlos Jürgens1G4S Noorteliiga12  60  33/55
11Ivars Zvigurs3BC Valga-Valka/Maks&Moorits30  59  149/254
12Janari Jõesaar3Tartu Ülikool33  57  89/155
13Timo Eichfuss4BC Kalev/Cramo26  57  73/127
14Martin Dorbek1BC Kalev/Cramo25  57  43/75
15De Andre Torche Mathieu1BC Valga-Valka/Maks&Moorits9  57  40/70
16Matthias Tass4BC Kalev/Cramo13  57  24/42
17Dominykas Milka5Tartu Ülikool34  55  157/287
18Joonas Järveläinen3TTÜ KK28  55  139/251
19Indrek Kajupank4AVIS UTILITAS Rapla33  55  94/171
20Djordje Dzeletovic4TLÜ/Kalev16  55  87/159
21Karl-Martin Kask5Pärnu Sadam36  55  68/124
22Kristaps Kanbergs2BC Valga-Valka/Maks&Moorits26  55  36/66
23Eric Schmalz1G4S Noorteliiga8  55  22/40
24Taavi Jurkatamm3G4S Noorteliiga11  54  50/92
25Venkatesha Jois4Tartu Ülikool31  53  116/219
26Toomas Raadik4TTÜ KK29  53  99/186
27Tanel Sokk1Tartu Ülikool31  53  77/145
28Nikola Vujovic5TTÜ KK28  53  64/121
29Rannar Raap2Pärnu Sadam33  53  44/83
30Janis Vahter3TLÜ/Kalev29  53  43/81
31Reinar Hallik4Pärnu Sadam34  52  58/111
32Erik Keedus3BC Kalev/Cramo26  52  23/44
33Ilja Stankevits4TLÜ/Kalev18  52  11/21
34Renato Lindmets4BC Valga-Valka/Maks&Moorits29  50  102/204
35Mario Paiste2Rakvere Tarvas/Palmse Metall26  50  75/151
36Rain Koort4TTÜ KK30  50  36/72
37Viljar Veski5BC Valga-Valka/Maks&Moorits27  50  23/46
38Valmo Kriisa1BC Valga-Valka/Maks&Moorits26  50  14/28
39Kristen Meister2Tartu Ülikool22  50  12/24
40Reimo Tamm1TLÜ/Kalev29  49  150/308
41Rain Raadik5BC Valga-Valka/Maks&Moorits30  49  77/158
42Norman Käbin1Pärnu Sadam20  49  36/74
43Mihkel Kirves3Pärnu Sadam30  48  124/261
44Saimon Sutt3Pärnu Sadam35  48  92/192
45Branko Mirkovic1BC Kalev/Cramo12  48  30/63
46Randel-Rainer Lille2Rakvere Tarvas/Palmse Metall23  48  13/27
47Madis Shumanov5Rakvere Tarvas/Palmse Metall21  48  12/25
48Domen Bratoz1AVIS UTILITAS Rapla37  47  101/217
49Madis Soodla4G4S Noorteliiga13  47  50/107
50Martin Paasoja2AVIS UTILITAS Rapla38  46  108/233
51Martin Jurtom3TLÜ/Kalev25  46  40/87
52Sten-Timmu Sokk1BC Kalev/Cramo25  46  32/70
53Margus Klementsov2Betoonimeister/Tskk/Nord2  46  12/26
54Mandell Thomas1Tartu Ülikool33  45  110/243
55Sten Olmre2TTÜ KK28  45  83/184
56Gert Dorbek2Tartu Ülikool32  45  54/120
57Sandis Silavs1BC Valga-Valka/Maks&Moorits29  45  32/71
58Gregor Ilves1AVIS UTILITAS Rapla15  45  9/20
59Karl-Johan Lips3Rakvere Tarvas/Palmse Metall29  44  68/156
60Tõnis Peil3Rakvere Tarvas/Palmse Metall27  44  56/128
61Sander Viilup2TTÜ KK29  44  48/109
62Arturs Bricis2BC Valga-Valka/Maks&Moorits13  44  21/48
63Rasham Suarez2AVIS UTILITAS Rapla34  43  69/160
64Kaido Saks3TLÜ/Kalev30  43  44/102
65Erki Kuhi4G4S Noorteliiga11  43  16/37
66Lauri Mets3Rakvere Tarvas/Palmse Metall16  43  9/21
67Mihkel Kurg2TLÜ/Kalev30  42  38/91
68Kristo Saage1TLÜ/Kalev31  42  30/71
69Oliver Metsalu3AVIS UTILITAS Rapla33  41  75/185
70Kiur Akenpärg2TTÜ KK30  41  59/143
71Jito Kok4AVIS UTILITAS Rapla22  41  41/100
72Reinis Strupovics2BC Valga-Valka/Maks&Moorits16  41  40/97
73Sven Kaldre2AVIS UTILITAS Rapla38  41  38/93
74Allan Ehte2Rakvere Tarvas/Palmse Metall21  41  16/39
75Janar Soo2Tartu Ülikool6  41  9/22
76Siim-Markus Post1Rakvere Tarvas/Palmse Metall32  40  103/255
77Karl-Robin Jürjens4G4S Noorteliiga13  38  29/77
78Stefan Knezevic4TLÜ/Kalev13  38  20/53
79Tom Kaldre2G4S Noorteliiga15  38  18/47
80Karl-Joosep Lüüs4G4S Noorteliiga10  38  8/21
81Ron-Arnar Pehka1G4S Noorteliiga15  35  30/86
82Märt Rosenthal2Tartu Ülikool15  35  8/23
83Kristjan Voolaid3AVIS UTILITAS Rapla16  34  20/59
84Sten Saaremäel1Rakvere Tarvas/Palmse Metall32  29  27/93
85Ivalo Pajumets2TTÜ KK20  28  7/25
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 28. juuni
Martina Aas (33)
Ralf Lainevool (48)
Lembet Lepikult (34)
Homme, 29. juuni
Erika Eluri (61)
Külli Kubri-Lemberg (50)
Priit Lehismets (38)
Toomas Linamäe (52)
Jüri Pritsin (49)
Kätrin Varik (18)
Karl-Ingemar Viilver (28)

Ülekanded