ONLINE mängud
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
KK Viimsi/Sportland
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas
Tallinna Kalev
TalTech/OPTIBET
Tartu Ülikool Maks & Moorits

Saimon Sutt

Sünniaeg 12.04.1995
Pikkus 2.00
Positsioon 2
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

TÜ/Rock (Korvpalli Meistriliiga)
TÜ/Rock II (Meeste I liiga)
Salva/Rock I (A-klassi noormeeste mv)
2013/2014, Korvpalli Meistriliiga, TÜ/Rock
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km710.381.431.141.710.570.290.140.860.431.290.291.570.290.710.140.144.14
pt sm77310812421639211251129
p-o km711.311.290.712.290.291.001.000.570.140.710.710.571.000.290.140.713.29
p-o sm779951627741554721523
kh km1410.841.360.932.000.430.640.570.710.291.000.501.070.640.500.140.433.71
kh sm1415219132869810414715972652
2013/2014, Meeste I liiga, TÜ/Rock II
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km929.004.442.004.111.331.781.672.780.563.331.892.332.221.670.221.899.67
pt sm9261401837121615255301721201521787
p-o km228.699.502.503.000.004.001.503.000.503.501.002.502.502.000.501.506.50
p-o sm257195608361725541313
vg km626.394.332.833.830.833.502.671.830.672.501.501.333.672.000.671.6710.83
vg sm6158261723521161141598221241065
tt km432.529.506.004.501.503.002.504.751.506.251.252.502.003.251.502.2519.00
tt sm413038241861210196255108136976
kh km2128.895.863.054.001.102.712.102.900.763.671.572.102.622.100.621.8611.48
kh sm216071236484235744611677334455441339241
2013/2014, A-klassi noormeeste mv, Salva/Rock I
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km140.020.000.000.002.435.574.790.000.000.000.002.070.000.000.000.0022.21
pt sm1400003478670000290000311
p-o km237.2314.005.504.502.0010.008.508.000.008.002.002.009.002.500.001.0025.50
p-o sm274281194201716016441850251
vg km20.020.000.000.001.506.506.000.000.000.000.003.500.000.000.000.0020.50
vg sm200003131200007000041
kh km184.151.560.610.502.286.175.330.890.000.890.222.221.000.280.000.1122.39
kh sm18752811941111961601644018502403
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 10. august
Riho Soonik (65)
Andres Zoober (38)
Sten Vendel (44)
Homme, 11. august
Anete-Elisabeth Adler (19)
Viktor Dergatšov (65)
Timo Ilves (36)
Pille-Riin Tammik (39)
Marek Viik (53)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents