ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK

Matthias Tass

Sünniaeg 23.03.1999
Pikkus 2.08
Positsioon 4
Rahvus EST

Võistkonnad (Eestis)

BC Kalev/Cramo (Alexela Korvpalli Meistriliiga)
BC Kalev/Cramo (Meeste karikas)
EST U18 M (BSBC - U18 M)
Audentese SK (PU18-klassi EMV)
2016/2017, Alexela Korvpalli Meistriliiga, BC Kalev/Cramo
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km712.093.002.290.000.001.571.001.000.711.710.711.861.290.000.570.715.57
pt sm7852116001177512513904539
p-o km611.843.501.330.830.171.001.002.330.833.170.671.500.500.000.501.174.17
p-o sm67121851661451949303725
kh km1311.973.231.850.380.081.311.001.620.772.380.691.690.920.000.540.924.92
kh sm13156422451171321103192212071264
2016/2017, Meeste karikas, BC Kalev/Cramo
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km18.252.000.000.000.000.000.002.002.004.000.002.000.000.002.001.000.00
p-o sm182000002240200210
kh km18.252.000.000.000.000.000.002.002.004.000.002.000.000.002.001.000.00
kh sm182000002240200210
2016/2017, BSBC - U18 M, EST U18 M
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km327.4311.679.000.330.333.002.675.673.339.001.003.333.671.672.331.3321.67
pt sm382352711981710273101157465
kh km327.4311.679.000.330.333.002.675.673.339.001.003.333.671.672.331.3321.67
kh sm382352711981710273101157465
2016/2017, PU18-klassi EMV, Audentese SK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km60.020.000.000.000.505.173.000.000.000.000.002.170.000.000.000.0016.50
pt sm6000033118000013000099
p-o km710.932.861.431.000.715.713.715.291.436.712.001.712.140.711.001.1419.86
p-o sm7772010754026371047141215578139
kh km135.891.540.770.540.625.463.382.850.773.621.081.921.150.380.540.6218.31
kh sm13772010787144371047142515578238
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 28. juuni
Martina Aas (33)
Ralf Lainevool (48)
Lembet Lepikult (34)
Homme, 29. juuni
Erika Eluri (61)
Külli Kubri-Lemberg (50)
Priit Lehismets (38)
Toomas Linamäe (52)
Jüri Pritsin (49)
Kätrin Varik (18)
Karl-Ingemar Viilver (28)

Ülekanded