ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK

Sten-Timmu Sokk

Sünniaeg 14.02.1989
Pikkus 1.84
Positsioon 1
Rahvus EST

Võistkonnad (Eestis)

BC Kalev/Cramo (Alexela Korvpalli Meistriliiga)
BC Kalev/Cramo (Meeste karikas)
Sinine (KML Tähtede Mäng)
2016/2017, Alexela Korvpalli Meistriliiga, BC Kalev/Cramo
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km1722.201.940.944.061.760.650.472.410.823.244.001.881.470.650.001.477.65
pt sm173773316693011841145568322511025130
p-o km827.874.632.005.002.130.880.632.880.883.755.002.632.251.130.002.0011.00
p-o sm8223371640177523730402118901688
kh km2524.012.801.284.361.880.720.522.560.843.404.322.121.720.800.001.648.72
kh sm256007032109471813642185108534320041218
2016/2017, Meeste karikas, BC Kalev/Cramo
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km321.064.001.672.331.001.000.001.330.331.672.671.332.000.330.001.336.33
p-o sm363125733041584610419
kh km321.064.001.672.331.001.000.001.330.331.672.671.332.000.330.001.336.33
kh sm363125733041584610419
2016/2017, KML Tähtede Mäng, Sinine
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km114.730.000.003.002.000.000.000.000.000.005.000.000.000.000.002.006.00
p-o sm1150032000005000026
kh km114.730.000.003.002.000.000.000.000.000.005.000.000.000.000.002.006.00
kh sm1150032000005000026
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 26. juuni
Rashid Abeljanov (63)
Margus Kastein (46)
Madis Purde (35)
Sten Suurmäe (27)
Õie Tsipp (63)
Marek Vinni (32)
Homme, 27. juuni
Tom Kaldre (19)
Toivo Ratassepp (63)
Heiki Rits (47)
Tõnis Siir (56)
Esko Tõnisson (33)
Risto Uustal (28)
Egert Väinaste (35)

Ülekanded