ONLINE mängud
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
BC Tarvas
Keila KK
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/Audentes
TalTech/OPTIBET
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Viimsi/Sportland
AVIS UTILITAS RAPLA1416181664
Pärnu Sadam2215152072
T 16.03.2021 19:00, Rapla, Sadolin Spordihoone
AVIS UTILITAS RAPLA
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Childress, Brandon Reginald *135:304/102/36/71017202252023
2Doorson, Shaquille Jamal *526:242/30/00/09211102302416
4Ruut, Marek207:370/00/00/00000000100-1
5Ruubel, Markus200:000/00/00/000000000000
7Freimanis, Roberts *429:222/61/30/061720034477
8Aminu, Al-Wajid422:035/90/10/0011100200104
11Sutt, Saimon226:102/44/51/21122200241722
12Kilk, Kardo201:190/10/00/00000000000-1
13Sein, Joonas204:340/10/00/00000001000-2
16Pärnapuu, Erik300:000/00/00/000000000000
45Kaldre, Tom *120:220/11/30/03030104413-3
77Kaldre, Sven *326:390/21/50/03033000403-2
KOKKU20015/379/207/92463016521617166463
%40.5%45%77.8%
Pärnu Sadam
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Rosenthal, Märt *224:581/32/40/140430012389
4Raap, Rannar200:000/00/00/000000000000
8Kirves, Mihkel424:486/70/42/38083023231420
9Blaus, Lauris *528:244/80/12/42241010221011
10Toom, Hugo320:160/01/10/010104011036
11Suurorg, Kasper100:000/00/00/000000000000
12Kask, Karl-Martin500:000/00/00/000000000000
14Kangur, Kristjan *419:001/11/40/0426330121512
16Lootus, Kaspar400:000/00/00/000000000000
20Valge, Robert228:452/61/35/61014002131211
21Maxhuni, Edon *126:021/41/36/6112110453114
23Jaunzems, Linards *427:474/40/21/2527100222913
KOKKU20019/336/2216/222873516831517177286
%57.6%27.3%72.7%
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg T 16.03.2021 19:00
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022
Sünnipäevad
Täna, 28. september
Valdek Pukk (61)
Mikk Teder (35)
Homme, 29. september
Ron Laanemaa (18)
Maksim Maksõmiv (40)
Orm Naarits (56)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers