ONLINE mängud
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
BC Tarvas
Keila KK
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/Audentes
TalTech/OPTIBET
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Viimsi/Sportland
Pärnu Sadam1731281793
Rakvere Tarvas1615141762
T 09.03.2021 19:00, Pärnu Spordihall
Pärnu Sadam
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Rosenthal, Märt *220:012/40/20/031451012148
4Raap, Rannar213:001/21/22/220221012178
8Kirves, Mihkel *419:062/70/00/051620112044
9Blaus, Lauris *518:133/50/20/0639200011613
10Toom, Hugo315:442/50/13/414510014275
11Suurorg, Kasper119:021/21/31/210110021365
12Kask, Karl-Martin508:201/30/00/00110001102-1
14Kangur, Kristjan413:532/22/20/13142000121017
16Lootus, Kaspar412:402/30/00/010100011042
20Valge, Robert *222:074/52/22/31122113231619
21Maxhuni, Edon *120:192/54/52/20005001121819
23Jaunzems, Linards417:353/31/30/0213210124914
KOKKU20025/4611/2210/14321648244213201993113
%54.3%50%71.4%
Rakvere Tarvas
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Harris, Devin Lee *131:244/71/43/36284211231423
2Merimaa, Marcus212:191/20/12/210120003143
4Saaremäel, Sten *125:340/42/60/00001003346-4
6Lindmets, Renato *514:492/41/32/202201012297
10Saks, Kaido316:010/20/42/210120001220
11Gluditis, Kristaps200:000/00/00/000000000000
12Hayes, Riley Callahan425:114/100/05/54590211161322
13Lippasaar, Arvan-Johhannes311:262/20/10/011201011044
24Haller, Egert *226:540/40/44/51011101224-2
33Kerm, Hendrik Johann112:241/10/20/01120001202-1
34Niits, Tormi *323:592/40/20/022410022041
KOKKU20016/404/2718/1918163411721119206253
%40%14.8%94.7%
Võistluspaik Pärnu Spordihall
Aeg T 09.03.2021 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022
Sünnipäevad
Täna, 26. september
Karmo Allikas (41)
Silver Kallas (45)
Jegor Mitrofanski (36)
Martin Müürsepp (48)
Eleriin Vaino (23)
Homme, 27. september
Peeter Ainsam (76)
Jevgeni Ignatjev (55)
Tarvo Kruup (43)
Freddy Talts (32)
Tatjana Tretjakova (38)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers