ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
Pärnu Sadam191613151275
AVIS UTILITAS Rapla15198211679
T 22.05.2018 19:10, Pärnu Spordihall
Pärnu Sadam
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Post, Siim-Markus *135:563/124/102/61235002482011
3Niits, Tormi300:000/00/00/000000000000
4Raap, Rannar214:011/21/10/0224600210511
5Saaremäel, Sten117:290/10/30/04152001300-1
6Lips, Karl-Johan408:530/10/20/02020000200-3
7Konontsuk, Artur300:000/00/00/000000000000
8Kirves, Mihkel *340:0211/210/11/23360211442319
9Eichfuss, Timo *425:110/32/41/223500003275
10Sutt, Saimon *241:301/62/73/33254013131110
12Kask, Karl-Martin511:501/10/00/010100002021
20Tammet, Rait400:000/00/00/000000000000
22Miljkovic, Nemanja *530:043/50/01/27512101153715
KOKKU22520/529/288/1525184318231025207568
%38.5%32.1%53.3%
AVIS UTILITAS Rapla
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Upson, Devonte *320:032/30/13/420201225274
4Ruut, Marek200:000/00/00/000000000000
6Dorbek, Gert231:530/03/80/030310002197
7Bubalo, Domagoj529:486/80/12/45272010041423
14Ilves, Gregor100:000/00/00/000000000000
15Põldoja, Kustas307:430/00/01/220200010112
22Kajupank, Indrek *436:201/40/34/6538500145611
24Cressler, Nolan *115:532/50/10/010101000042
25Hawkins, Dominique *141:156/124/85/1020241024102925
33Voolaid, Kristjan303:510/00/00/000000000000
36Valge, Risto300:000/00/00/000000000000
45Kaldre, Sven *238:100/13/70/040411015296
KOKKU22517/3310/2915/26245291343720257980
%51.5%34.5%57.7%
Kohtunikud Aare Halliko, Mart Uuehendrik, Ranno Konks
Komissar Aivar Palu
Võistluspaik Pärnu Spordihall
Aeg T 22.05.2018 19:10
Pealtvaajate arv 700
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 21. mai
Riho Kaldma (72)
Daniel Lõõbas (33)
Mart Raamat (31)
Aare Sepp (33)
Margo Tali (35)
Homme, 22. mai
Aare Aruniit (36)
Marje Kiho-Aavoja (72)
Jaak Lill (59)
Kalev Pihelgas (54)
Kaarel Sibul (50)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

OlyBet KML finaalseeria 2019