ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
BC Kalev/Cramo24262827105
Pärnu Sadam21149448
T 01.05.2018 19:10, Tallinn, Kalevi Spordihall
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Briscoe, Isaiah *125:545/80/21/23039203321115
5Sokk, Sten116:561/10/50/000050011222
7Subotic, Bojan428:195/60/10/282104203321018
11van der Mars, Thomas *524:5310/120/03/37292021232334
13Arbet, Gregor313:191/13/52/21231100321315
14Kangur, Kristjan *419:161/10/02/3112340204414
15Soodla, Madis404:480/00/00/00000000100-1
18Mirkovic, Branko *117:550/04/43/32021003131517
21Jõesaar, Janari221:407/93/40/04151300112329
22Dorbek, Martin *226:542/20/20/030340022146
KOKKU20032/4010/2311/152983730122151720105149
%80%43.5%73.3%
Pärnu Sadam
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Post, Siim-Markus *129:401/42/47/80112306351511
3Niits, Tormi310:020/00/12/200000000122
4Raap, Rannar208:270/10/00/00000001300-5
5Saaremäel, Sten117:591/21/30/011200021152
6Lips, Karl-Johan *430:260/30/82/24041305312-8
7Konontsuk, Artur313:550/00/00/000000010100
8Kirves, Mihkel *326:133/50/02/4112130225811
9Eichfuss, Timo *410:131/30/10/00002001302-3
10Sutt, Saimon200:000/00/00/000000000000
12Kask, Karl-Martin *524:553/110/00/23031001326-2
20Tammet, Rait400:000/00/00/000000000000
22Miljkovic, Nemanja528:044/70/00/0549211221815
KOKKU20013/363/1713/181472191012120174823
%36.1%17.6%72.2%
Kohtunikud Aare Halliko, Mihkel Männiste, Alex Talisainen
Komissar Ants Eek
Võistluspaik Tallinn, Kalevi Spordihall
Aeg T 01.05.2018 19:10
Pealtvaajate arv 570
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 21. mai
Riho Kaldma (72)
Daniel Lõõbas (33)
Mart Raamat (31)
Aare Sepp (33)
Margo Tali (35)
Homme, 22. mai
Aare Aruniit (36)
Marje Kiho-Aavoja (72)
Jaak Lill (59)
Kalev Pihelgas (54)
Kaarel Sibul (50)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

OlyBet KML finaalseeria 2019