ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
AVIS UTILITAS Rapla2426192190
Tallinna Kalev/TLÜ151924866
P 29.04.2018 18:00, Rapla, Sadolin Spordihoone
AVIS UTILITAS Rapla
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Upson, Devonte *328:583/60/00/062810024066
4Ruut, Marek203:030/00/00/000010000001
6Dorbek, Gert *225:520/11/63/4628300124611
7Bubalo, Domagoj519:393/30/12/4404010004814
15Põldoja, Kustas303:030/00/00/010100000001
22Kajupank, Indrek *420:011/23/40/23252001421111
24Cressler, Nolan124:087/114/55/52023003243130
25Hawkins, Dominique *134:263/84/72/26177001262029
33Voolaid, Kristjan311:201/20/20/031410101024
36Valge, Risto300:000/00/00/000000000000
45Kaldre, Sven *229:240/22/50/0112630020610
KOKKU20018/3514/3012/173294124418172090117
%51.4%46.7%70.6%
Tallinna Kalev/TLÜ
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Saage, Kristo113:090/00/10/00001101300-3
4Vahter, Janis305:180/10/30/00000000100-5
5Akenpärg, Kiur *229:532/34/60/0000200240169
10Saks, Kaido *330:522/61/50/031411004172
11Tamm, Reimo *123:073/60/30/010131004263
13Locke, Kayel *437:055/81/56/86061000071924
14Jurtom, Martin414:260/01/40/01010000203-1
18Fall, Bamba *531:445/80/02/375120112131222
20Paiste, Mario214:210/30/13/412330011436
KOKKU20017/357/2811/15198271141620176657
%48.6%25%73.3%
Kohtunikud Aare Halliko, Tanel Suslov, Mart Uuehendrik
Komissar Hillar Koitla
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg P 29.04.2018 18:00
Pealtvaajate arv 780
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 19. mai
Kert Aljasmäe (30)
Tarmo Hein (37)
Johan Kärp (47)
Andrus Lamp (59)
Tormi Niits (21)
Merilin Oidjärv (23)
Marii Pilv (27)
Kaivo Pullisaar (31)
Rando Reining (44)
Doris Reva (35)
Riho Rõõmus (41)
Homme, 20. mai
Anne Altermann (42)
Maarja Grünmann (16)
Erik Kaasik (19)
Kim-Erik Küttis (48)
Eva Möldre (42)
Aleksandr Nani (36)
Andres Pallon (30)
Roland Prii (28)
Reimo Pähn (32)
Sten Toel (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U18 finaalturniir 2019