ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
AVIS UTILITAS Rapla2021111769
Tallinna Kalev/TLÜ2120151773
K 18.04.2018 19:00, Rapla, Sadolin Spordihoone
AVIS UTILITAS Rapla
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Upson, Devonte322:535/80/02/55050020241215
4Ruut, Marek204:021/10/00/000000011020
6Dorbek, Gert *233:161/31/74/420211022394
7Bubalo, Domagoj *528:322/40/03/69312000226716
15Põldoja, Kustas315:550/11/12/202200010156
22Kajupank, Indrek *435:452/102/35/54153002431511
25Hawkins, Dominique *122:174/91/20/0101210255117
33Voolaid, Kristjan302:110/00/00/010110001001
36Valge, Risto300:000/00/00/000000000000
45Kaldre, Sven *235:041/41/43/6707810044815
KOKKU20016/406/1719/282963515321021266975
%40%35.3%67.9%
Tallinna Kalev/TLÜ
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Saage, Kristo101:570/00/00/00000000100-1
4Vahter, Janis312:380/00/00/01012002400-3
5Akenpärg, Kiur232:014/71/93/42353101341411
10Saks, Kaido317:261/51/22/201101001174
11Tamm, Reimo *130:084/110/31/241520003597
13Locke, Kayel *436:248/113/51/36390001372631
14Jurtom, Martin *423:281/52/40/061720015085
18Fall, Bamba *531:512/70/02/26511106132617
20Paiste, Mario *214:021/20/11/240421023234
77Dzeletovic, Djordje400:000/00/00/000000000000
KOKKU20021/487/2410/152914431236826217375
%43.8%29.2%66.7%
Kohtunikud Aare Halliko, Jegor Mitrofanski, Aleksei Mohov
Komissar Ants Eek
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg K 18.04.2018 19:00
Pealtvaajate arv 490
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 19. mai
Kert Aljasmäe (30)
Tarmo Hein (37)
Johan Kärp (47)
Andrus Lamp (59)
Tormi Niits (21)
Merilin Oidjärv (23)
Marii Pilv (27)
Kaivo Pullisaar (31)
Rando Reining (44)
Doris Reva (35)
Riho Rõõmus (41)
Homme, 20. mai
Anne Altermann (42)
Maarja Grünmann (16)
Erik Kaasik (19)
Kim-Erik Küttis (48)
Eva Möldre (42)
Aleksandr Nani (36)
Andres Pallon (30)
Roland Prii (28)
Reimo Pähn (32)
Sten Toel (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U18 finaalturniir 2019