ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK
Pärnu Sadam1821161570
Tartu Ülikool3022141682
R 22.12.2017 19:05, Pärnu Spordihall
Pärnu Sadam
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
1Post, Siim-Markus *131:562/62/64/70001401271412
3Niits, Tormi *307:380/20/00/01010000300-4
4Raap, Rannar225:514/60/22/42243001131012
5Saaremäel, Sten108:030/10/10/00000201100-2
6Lips, Karl-Johan412:180/10/02/221301001226
7Konontsuk, Artur302:060/00/00/00000000100-1
8Kirves, Mihkel *330:355/160/17/856113301471723
9Eichfuss, Timo420:260/20/20/00001100400-6
10Sutt, Saimon *235:226/91/74/44261212331918
12Kask, Karl-Martin *524:414/100/00/110100324281
20Tammet, Rait400:580/00/00/000000000000
KOKKU20021/533/1919/261511269134824247059
%39.6%15.8%73.1%
Tartu Ülikool
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel *135:212/34/63/36176404241931
5Vene, Kent-Kaarel303:210/00/00/00000001300-4
9Rosenthal, Märt *324:240/10/20/01120001210-3
10Kivi, Robin212:000/10/00/00111000400-3
14Eelmäe, Hendrik215:110/00/13/420210014231
15Saal, Patrik400:000/00/00/000000000000
16Parrol, Heivo503:570/00/00/011200002000
28Jürgenstein, Joonas Anton101:170/00/00/000000000000
31Cizauskas, Vytenis *131:463/121/25/83036104361410
33Kitsing, Kristjan *539:414/76/94/4101110112353037
35Engström, Carl *532:585/90/06/9106161036161628
KOKKU20014/3311/2021/2833114415641924248297
%42.4%55%75%
Kohtunikud Aare Halliko, Ivo Kitsing, Alex Talisainen
Komissar Aivar Palu
Võistluspaik Pärnu Spordihall
Aeg R 22.12.2017, kell 19:05
Pealtvaajate arv 360
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Vytenis Cizauskas)
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 18. juuli
Allan Ehte (32)
Indrek Konno (29)
Kait Koppel (30)
Ülo Kruusla (68)
Kardo Kõiv (38)
Maxim Tuul (35)
Homme, 19. juuli
Liis Kangur (34)
Henn Koolmeister (52)
Kristjan Prüüs (36)
Andrus Renter (45)
Liisi Sepp (25)
Sulge

Ülekanded