ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK
Tartu Ülikool2223161778
Pärnu Sadam1018181662
R 27.10.2017 19:05, Tartu, TÜ sph
Tartu Ülikool
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Sokk, Tanel *132:451/11/52/23031321121720
5Vene, Kent-Kaarel300:000/00/00/000000000000
8Talts, Janar *419:423/50/13/4437520203920
9Rosenthal, Märt *316:270/01/20/02131002503-1
10Kivi, Robin210:520/11/20/00000001203-2
14Eelmäe, Hendrik216:200/12/41/210100023170
15Saal, Patrik400:420/00/00/000000000000
16Parrol, Heivo513:241/30/00/041500001024
25Cook, Steven *230:584/71/46/86281012361720
28Jürgenstein, Joonas Anton112:350/50/00/00111100300-5
33Kitsing, Kristjan524:475/72/43/35163000141927
35Engström, Carl *521:223/70/05/83031100071116
KOKKU20017/378/2220/272893725621020227899
%45.9%36.4%74.1%
Pärnu Sadam
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
1Post, Siim-Markus *126:523/70/05/63142204451111
3Niits, Tormi312:573/60/00/022401010067
4Raap, Rannar206:050/10/00/00000001000-2
5Saaremäel, Sten116:252/40/13/3000100016710
6Lips, Karl-Johan423:572/20/62/220210014260
7Konontsuk, Artur305:121/10/10/000000000021
8Kirves, Mihkel *328:272/110/01/245920124253
9Eichfuss, Timo *429:235/80/20/16281110321014
10Sutt, Saimon *227:362/31/43/33032012121011
12Kask, Karl-Martin *520:372/60/01/22130001515-2
20Tammet, Rait402:240/00/00/000000000000
KOKKU20022/491/1415/192211339431222206253
%44.9%7.1%78.9%
Kohtunikud Janek Saluse, Rauno Peerandi, Toomas Kiis
Komissar Mati Proos
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg R 27.10.2017, kell 19:05
Pealtvaajate arv 400
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 24. aprill
Miia Pallase-Viigipuu (66)
Sille Pärsik (30)
Tiit Talumaa (24)
Margarita Tsabijeva (28)
Homme, 25. aprill
Aivo Adamson (53)
Henri Drell (18)
Tanel Küttis (38)
Andres Sõber (62)
Riho Unt (33)
Sulge

Ülekanded