ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
Tartu Ülikool
TTÜ KK
BC Kalev/Cramo1921272188
Pärnu Sadam2014221672
T 10.10.2017 19:05, Tallinn, Kalevi Spordihall
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
5Sokk, Sten *134:180/32/60/01011010203612
7Subotic, Bojan418:082/50/15/6314210115914
9Tass, Matthias508:471/30/00/021301202125
11van der Mars, Thomas512:285/80/01/13252000211114
12Simmons, Cedric *518:443/50/02/2404130122813
13Arbet, Gregor326:510/01/20/010101003031
14Kangur, Kristjan *421:513/32/32/22242101221419
18Mirkovic, Branko100:000/00/00/000000000000
21Jõesaar, Janari217:013/51/11/20003100221011
22Dorbek, Martin *228:345/103/70/02023300421916
31Keedus, Erik *313:130/02/50/000001010063
KOKKU20022/4211/2511/1318624231326181888108
%52.4%44%84.6%
Pärnu Sadam
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
1Post, Siim-Markus124:521/22/72/2505300532106
3Niits, Tormi310:451/20/00/110110120122
4Raap, Rannar *225:092/61/30/0404620211711
5Saaremäel, Sten *113:470/21/21/20001003314-4
6Lips, Karl-Johan427:293/54/50/01342200321822
7Konontsuk, Artur304:230/00/00/020200011000
8Kirves, Mihkel *333:053/90/02/410130013484
9Eichfuss, Timo *426:374/50/22/45381003341012
10Sutt, Saimon200:000/00/00/000000000000
12Kask, Karl-Martin *533:496/120/01/14481001231316
20Tammet, Rait400:000/00/00/000000000000
KOKKU20020/438/198/1423103318411819187269
%46.5%42.1%57.1%
Kohtunikud Mihkel Männiste, Aleksei Mohov, Alex Talisainen
Komissar Ants Eek
Võistluspaik Tallinn, Kalevi Spordihall
Aeg T 10.10.2017, kell 19:05
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 12. detsember
Ivar Jurtšenko (44)
Ellen Anett Põldmaa (23)
Priit Raid (29)
Andres Rattur (52)
Servi Täll (76)
Homme, 13. detsember
Heino Enden (58)
Villu Kask (46)
Toomas Metsalu (40)
Aime Raudsik (83)
Sulge

Ülekanded