ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
AVIS UTILITAS Rapla2018152174
BC Kalev/Cramo1320182677
N 18.05.2017 19:10, Rapla, Sadolin Spordihoone
AVIS UTILITAS Rapla
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Suarez, Rasham223:041/42/61/370721023398
3Kok, Jito *427:462/50/02/231401123165
4Ruut, Marek200:000/00/00/000000000000
6Metsalu, Oliver200:000/00/00/000000000000
8Bratoz, Domen127:331/20/510/1250561073111217
12van der Mars, Thomas *533:547/130/03/4114150002151727
14Ilves, Gregor100:000/00/00/000000000000
18Kajupank, Indrek *434:134/82/40/0213010430145
40Paasoja, Martin *229:332/101/24/44481401331114
45Kaldre, Sven *223:540/21/42/21010101415-2
KOKKU20017/446/2122/273310439911920247474
%38.6%28.6%81.5%
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Sokk, Sten133:535/101/41/16287202321420
10Liutych, Vitali *326:364/70/10/240402031185
12Simmons, Cedric *530:192/80/04/8819514234816
13Arbet, Gregor306:490/00/10/020200000001
15Eichfuss, Timo405:472/30/10/000001001345
18Mirkovic, Branko *128:115/113/48/91122301492730
21Dorbek, Martin *210:130/10/00/00110000300-3
23Tollefsen, Mark *431:572/32/50/03140220311012
30Haller, Egert200:000/00/00/000000000000
31Keedus, Erik317:250/12/60/01010002206-2
32Gladness, Mickell508:460/10/00/01010000400-4
KOKKU20020/458/2213/2026632141161024207780
%44.4%36.4%65%
Kohtunikud Tanel Suslov, Mart Uuehendrik, Ranno Konks
Komissar Ants Eek
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg N 18.05.2017 19:10
Pealtvaajate arv 1135
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Sven Kaldre) vs 1 (Erik Keedus)
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 19. mai
Kert Aljasmäe (30)
Tarmo Hein (37)
Johan Kärp (47)
Andrus Lamp (59)
Tormi Niits (21)
Merilin Oidjärv (23)
Marii Pilv (27)
Kaivo Pullisaar (31)
Rando Reining (44)
Doris Reva (35)
Riho Rõõmus (41)
Homme, 20. mai
Anne Altermann (42)
Maarja Grünmann (16)
Erik Kaasik (19)
Kim-Erik Küttis (48)
Eva Möldre (42)
Aleksandr Nani (36)
Andres Pallon (30)
Roland Prii (28)
Reimo Pähn (32)
Sten Toel (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U18 finaalturniir 2019