ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
Pärnu Sadam2416261985
TTÜ KK1810112261
T 18.04.2017 19:00, Pärnu Spordihall
Pärnu Sadam
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Käbin, Norman100:000/00/00/000000000000
3Niits, Tormi312:400/02/40/011200003063
4Raap, Rannar222:101/20/10/011251023326
7Seskus, Edvinas *229:573/61/51/4213200213105
8Kirves, Mihkel *324:533/71/30/242641025398
10Sutt, Saimon *233:197/122/51/24045203232121
12Kask, Karl-Martin519:463/40/00/421300022666
13Bubalo, Domagoj *527:373/42/32/282103000121426
16Parrol, Heivo508:421/20/00/031400011023
31Leppik, Silver200:000/00/00/000000000000
51Hallik, Reinar *420:510/15/50/04374211211526
KOKKU20021/3813/264/14291241236113202185104
%55.3%50%28.6%
TTÜ KK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Akenpärg, Kiur *225:571/21/30/010111002053
7Pajumets, Ivalo209:331/11/31/512301012465
8Puur, Risto111:480/10/22/410100001320
9Viilup, Sander225:261/42/30/010111012488
10Kaaberma, Aleksander402:490/00/10/00001001000-1
12Koort, Rain *413:160/30/10/00220000100-3
20Suurorg, Silver302:490/01/20/010100001032
22Kuimet, Reni Alvin311:150/10/10/011220000002
23Raadik, Toomas *523:494/61/11/23031003241212
33Vujovic, Nikola521:543/50/00/010111112065
41Olmre, Sten *220:071/21/33/4505420343811
52Järveläinen, Joonas *331:104/91/50/0426021332117
KOKKU20015/348/257/151972611821320206151
%44.1%32%46.7%
Kohtunikud Rain Peerandi, Mart Uuehendrik, Rauno Peerandi
Komissar Andres Tobi
Võistluspaik Pärnu Spordihall
Aeg T 18.04.2017 19:00
Pealtvaajate arv 515
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Rain Koort)
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 21. mai
Riho Kaldma (72)
Daniel Lõõbas (33)
Mart Raamat (31)
Aare Sepp (33)
Margo Tali (35)
Homme, 22. mai
Aare Aruniit (36)
Marje Kiho-Aavoja (72)
Jaak Lill (59)
Kalev Pihelgas (54)
Kaarel Sibul (50)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

OlyBet KML finaalseeria 2019