ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
Rakvere Tarvas/Palmse Metall1815211367
BC Kalev/Cramo1924311589
N 13.04.2017 19:00, Rakvere Spordihall
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Paiste, Mario *228:123/62/50/1213110333127
5Post, Siim-Markus *135:023/83/87/85163203262223
7Kaasik, Erik102:540/00/00/000000000000
8Saaremäel, Sten118:431/30/00/010120004120
9Shumanov, Madis506:111/20/00/011200001022
10Peil, Tõnis *331:355/60/70/0325100121106
12Ehte, Allan *212:170/01/20/021300012133
13Lille, Randel-Rainer211:561/10/20/001120002021
15Talu, Ander210:400/00/10/010100000000
16Mets, Lauri306:371/10/00/010100000023
20Lips, Karl-Johan *335:473/102/80/0516220043128
33Kello, Karl-Gustav200:000/00/00/000000000000
KOKKU20018/378/337/9218291150820156753
%48.6%24.2%77.8%
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
5Sokk, Sten-Timmu100:000/00/00/000000000000
9Tass, Matthias416:251/50/10/04261014302-2
10Liutych, Vitali *329:482/52/30/05160101131014
12Simmons, Cedric *517:264/60/01/1347200103918
15Eichfuss, Timo *417:075/80/12/41454001341215
18Mirkovic, Branko *124:153/71/30/0202600113912
21Dorbek, Martin125:573/52/80/03034000211210
23Tollefsen, Mark424:242/42/51/25272301221116
30Haller, Egert200:000/00/00/000000000000
31Keedus, Erik *326:001/33/60/04151122221113
32Gladness, Mickell518:336/100/01/21780010121318
KOKKU20027/5310/275/9282149205411152089114
%50.9%37%55.6%
Kohtunikud Mihkel Männiste, Ranno Konks, Alex Talisainen
Komissar Hillar Koitla
Võistluspaik Rakvere Spordihall
Aeg N 13.04.2017, kell 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 30. aprill
Ragnar Pajo (34)
Anita Sehtman-Kupp (70)
Tiit Tammaru (46)
Kaarel Traumann (23)
Homme, 1. mai
Meelis Luud (50)
Jaan Orav (64)
Martin Rebane (29)
Ivo Uibukant (37)

Ülekanded