ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
Pärnu Sadam
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tartu Ülikool
BC Kalev/Cramo31202526102
Rakvere Tarvas/Palmse Metall2215172074
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Sokk, Sten100:000/00/00/000000000000
9Tass, Matthias523:041/41/22/2617300031711
10Liutych, Vitali *329:083/42/69/101230200252123
12Simmons, Cedric *514:536/70/00/00001001101210
15Eichfuss, Timo418:110/30/04/410110031544
18Mirkovic, Branko *121:082/24/80/04048202021626
21Dorbek, Martin224:493/74/60/04262405211818
23Tollefsen, Mark *423:363/31/20/2303300023913
30Haller, Egert204:261/10/30/000020000021
31Keedus, Erik *326:081/22/31/2718211113919
32Gladness, Mickell514:321/20/02/404400110449
KOKKU20021/3514/3018/242610362292131224102134
%60%46.7%75%
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Paiste, Mario200:000/00/00/000000000000
5Post, Siim-Markus *133:332/123/61/21015203381410
7Kaasik, Erik204:261/10/00/000010000023
8Saaremäel, Sten *128:483/62/50/0314110340125
9Shumanov, Madis505:480/00/00/221300000102
10Peil, Tõnis *432:206/82/60/04150304101815
12Ehte, Allan *219:511/20/30/00441001402-2
13Lille, Randel Rainer309:281/10/20/00000100302-2
15Talu, Ander420:490/12/50/201110001162
16Mets, Lauri312:121/20/00/010110012020
20Lips, Karl-Johan *430:466/111/51/193123003521616
33Kello, Karl-Gustav201:520/00/00/000010001000
KOKKU20021/4410/322/720113114701524127449
%47.7%31.3%28.6%
Kohtunikud Jegor Mitrofanski, Aleksei Mohov, Ivo Kitsing
Komissar Ants Eek
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg E 10.04.2017 19:30
Pealtvaajate arv 250
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Timo Eichfuss) vs 0
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 21. mai
Riho Kaldma (72)
Daniel Lõõbas (33)
Mart Raamat (31)
Aare Sepp (33)
Margo Tali (35)
Homme, 22. mai
Aare Aruniit (36)
Marje Kiho-Aavoja (72)
Jaak Lill (59)
Kalev Pihelgas (54)
Kaarel Sibul (50)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

OlyBet KML finaalseeria 2019