ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
BC Kalev/Cramo31202526102
Rakvere Tarvas/Palmse Metall2215172074
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
5Sokk, Sten100:000/00/00/000000000000
9Tass, Matthias523:041/41/22/2617300031711
10Liutych, Vitali *329:083/42/69/101230200252123
12Simmons, Cedric *514:536/70/00/00001001101210
15Eichfuss, Timo418:110/30/04/410110031544
18Mirkovic, Branko *121:082/24/80/04048202021626
21Dorbek, Martin124:493/74/60/04262405211818
23Tollefsen, Mark *423:363/31/20/2303300023913
30Haller, Egert204:261/10/30/000020000021
31Keedus, Erik *326:081/22/31/2718211113919
32Gladness, Mickell514:321/20/02/404400110449
KOKKU20021/3514/3018/242610362292131224102134
%60%46.7%75%
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Paiste, Mario200:000/00/00/000000000000
5Post, Siim-Markus *133:332/123/61/21015203381410
7Kaasik, Erik104:261/10/00/000010000023
8Saaremäel, Sten *128:483/62/50/0314110340125
9Shumanov, Madis505:480/00/00/221300000102
10Peil, Tõnis *332:206/82/60/04150304101815
12Ehte, Allan *219:511/20/30/00441001402-2
13Lille, Randel-Rainer209:281/10/20/00000100302-2
15Talu, Ander220:490/12/50/201110001162
16Mets, Lauri312:121/20/00/010110012020
20Lips, Karl-Johan *330:466/111/51/193123003521616
33Kello, Karl-Gustav201:520/00/00/000010001000
KOKKU20021/4410/322/720113114701524127449
%47.7%31.3%28.6%
Kohtunikud Jegor Mitrofanski, Aleksei Mohov, Ivo Kitsing
Komissar Ants Eek
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg E 10.04.2017, kell 19:30
Pealtvaajate arv 250
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Timo Eichfuss) vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Utilitas esitleb: U18 EM B-divisjon
Balti Matš
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 24. august
Joonas Anton Jürgenstein (17)
Eva Laidvee Kärmas (71)
Lauri Reinkort (42)
Homme, 25. august
Taavi Teeorg (31)

Ülekanded