ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
AVIS UTILITAS Rapla1923153289
TTÜ KK1526231983
P 02.04.2017 17:00, Rapla, Sadolin Spordihoone
AVIS UTILITAS Rapla
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
1Suarez, Rasham *224:254/91/52/47183305351313
3Kok, Jito *418:443/40/03/6257120144914
4Ruut, Marek203:190/00/00/00000000300-3
6Metsalu, Oliver308:160/01/20/000000000032
8Bratoz, Domen *130:335/101/65/67186302161827
12van-der-Mars, Thomas427:014/50/05/665110002141323
14Ilves, Gregor102:010/00/00/000010000001
18Kajupank, Indrek *430:423/63/40/02021131321516
40Paasoja, Martin *229:402/31/22/2011401222911
45Kaldre, Sven225:131/22/81/100012123192
KOKKU20022/399/2718/252413371711515202489106
%56.4%33.3%72%
TTÜ KK
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
4Saare, Sander112:100/00/00/00000000400-4
5Akenpärg, Kiur *235:061/31/62/200042023475
7Pajumets, Ivalo200:000/00/00/000000000000
8Puur, Risto100:000/00/00/000000000000
9Viilup, Sander *228:503/62/20/13254103421213
10Kaaberma, Aleksander400:000/00/00/000000000000
12Koort, Rain409:520/00/00/001101011000
22Kuimet, Reni-Alvin300:000/00/00/000000000000
23Raadik, Toomas *430:396/111/12/36390103441718
33Vujovic, Nikola518:211/60/34/441532002369
41Olmre, Sten *234:001/34/94/43142204441815
52Järveläinen, Joonas *330:587/112/53/37181103232324
KOKKU20019/4010/2615/1723932141001624208380
%47.5%38.5%88.2%
Kohtunikud Tanel Suslov, Timo Suslov, Aleksei Mohov
Komissar Hillar Koitla
Võistluspaik Rapla, Sadolin Spordihoone
Aeg P 02.04.2017, kell 17:00
Pealtvaajate arv 475
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjon
Balti Matš
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 21. juuli
Olga Krasnovskaja (30)
Taavi Mets (35)
Indrek Reinbok (41)
Jaagup Toome (30)
Homme, 22. juuli
Teet Anier (55)
Marelle Grünthal-Drell (50)
Aarne Innos (66)
Annika Köster (25)
Jaan Malmberg (61)
Marek Suits (32)
Priit Vilba (64)

Ülekanded

   

ON AEG MINNA JA VÕIDELDA. ÜHESKOOS!