ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
TTÜ KK2017182580
BC Kalev/Cramo26243424108
L 25.02.2017 17:00, Tallinn, TTÜ Spordihoone
TTÜ KK
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
5Akenpärg, Kiur *233:123/73/50/11124001211512
7Pajumets, Ivalo218:440/20/41/40332101431-4
9Viilup, Sander *217:091/30/21/220230005331
10Kaaberma, Aleksander403:100/00/00/010100000001
12Koort, Rain417:292/50/30/010102001040
20Suurorg, Silver301:510/00/10/00000000000-1
23Raadik, Toomas *427:353/71/34/50440101231311
33Vujovic, Nikola523:094/62/31/11230202321514
41Olmre, Sten *228:211/63/62/25056103141317
52Järveläinen, Joonas *329:145/72/60/01231203121614
KOKKU20019/4311/339/1512122416901119188065
%44.2%33.3%60%
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
5Sokk, Sten-Timmu *129:042/33/70/05167105131319
6Veideman, Rain *226:344/61/56/61123100341718
9Tass, Matthias415:434/50/01/212300134296
10Liutych, Vitali *328:196/92/43/33474102132128
12Simmons, Cedric *516:235/60/01/24151000231116
15Eichfuss, Timo417:082/42/30/0505000120109
21Dorbek, Martin119:250/10/02/230323022126
23Tollefsen, Mark *422:335/61/34/46171100121724
30Haller, Egert204:340/10/10/00000000100-3
31Keedus, Erik300:000/00/00/000000000000
32Gladness, Mickell520:144/60/00/0448113011819
KOKKU20032/479/2317/193214461984131819108142
%68.1%39.1%89.5%
Kohtunikud Timo Suslov, Aleksei Mohov, Alex Talisainen
Komissar Hillar Koitla
Võistluspaik Tallinn, TTÜ Spordihoone
Aeg L 25.02.2017, kell 17:00
Pealtvaajate arv 250
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 23. juuni
Kristo Aab (32)
Rein Kaljula (75)
Urmas Lepik (67)
Guido Park (54)
Ivo Van Tamm (21)
Homme, 24. juuni
Jaanika Karp (26)
Janett Perv (26)
Peep Pitk (33)
Mikk Põdra (33)

Ülekanded