ONLINE mängud
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
KK Viimsi/Sportland
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas
Tallinna Kalev
TalTech/OPTIBET
Tartu Ülikool Maks & Moorits
TLÜ/Kalev2011211264
BC Kalev/Cramo3130141388
TLÜ/Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Saage, Kristo *113:470/11/32/211210011255
4Vahter, Janis424:132/44/60/02130001301611
7Gurjanov, Vadim409:140/00/10/020210001001
10Saks, Kaido *328:581/31/40/040413001158
11Tamm, Reimo *130:404/90/01/2606430545912
12Stankevits, Ilja507:551/10/00/01010000402-1
14Jurtom, Martin *323:370/20/31/20000000131-3
30Roos, Robert207:100/20/00/00000103220-4
33Kurg, Mihkel318:072/41/40/040430001078
34Merimaa, Marcus204:400/10/00/00000000000-1
77Dzeletovic, Djordje *431:397/131/42/33361103131916
KOKKU20017/408/256/92452911801319166452
%42.5%32%66.7%
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Sokk, Sten127:431/31/70/013421011153
6Veideman, Rain *226:153/31/91/1202500554103
9Tass, Matthias517:262/50/03/422400003377
10Liutych, Vitali *308:544/40/21/1112100011910
12Simmons, Cedric *516:591/30/00/06410001113212
15Eichfuss, Timo408:030/21/11/220210000145
21Dorbek, Martin200:000/00/00/000000000000
22Harper, Demonte *226:101/21/60/040451153153
23Tollefsen, Mark *426:478/94/101/13580030022935
31Keedus, Erik330:102/22/63/47293203131321
32Gladness, Mickell511:332/50/00/043700001047
KOKKU20024/3810/4110/13352257174515161988106
%63.2%24.4%76.9%
Kohtunikud Mihkel Männiste, Ranno Konks, Toomas Nõmmiste
Komissar Hillar Koitla
Võistluspaik Tallinn, Audentese Spordikeskus
Aeg T 31.01.2017 19:30
Pealtvaajate arv 150
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (48)
Martin Dorbek (31)
Ib Lamp (75)
Markkus Mõttus (19)
Andre Treier (19)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine