ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
Pärnu Sadam2017132171
BC Kalev/Cramo2017201774
P 29.01.2017 17:00, Pärnu Spordihall
Pärnu Sadam
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
1Käbin, Norman *134:592/30/31/2505640244513
4Raap, Rannar200:000/00/00/000000000000
7Seskus, Edvinas *231:103/72/70/02131100141211
8Kirves, Mihkel *328:304/70/11/4729300254911
10Sutt, Saimon329:183/41/21/23035201421014
12Kask, Karl-Martin517:472/40/02/431400011367
13Bubalo, Domagoj *534:518/121/44/43250005422314
16Parrol, Heivo500:040/00/00/000000000000
51Hallik, Reinar *423:210/22/70/041530103065
KOKKU20022/396/249/162773418711122197175
%56.4%25%56.3%
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
5Sokk, Sten-Timmu121:041/21/51/230320012264
6Veideman, Rain *230:465/91/63/31014101141615
9Tass, Matthias400:000/00/00/000000000000
10Liutych, Vitali *319:342/21/46/72131000441313
12Simmons, Cedric *529:334/60/03/47182032141122
15Eichfuss, Timo411:550/10/10/01010001100-3
21Dorbek, Martin100:000/00/00/000000000000
22Harper, Demonte *233:004/50/50/0909320436815
23Tollefsen, Mark *428:053/42/41/20220000111311
31Keedus, Erik316:090/11/50/022401002132
32Gladness, Mickell509:542/20/00/031400134042
KOKKU20021/326/3014/182873512441219227481
%65.6%20%77.8%
Kohtunikud Timo Suslov, Risto Visnapuu, Alex Talisainen
Komissar Alar Kõiv
Võistluspaik Pärnu Spordihall
Aeg P 29.01.2017, kell 17:00
Pealtvaajate arv 175
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Demonte Harper)
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 24. juuni
Jaanika Karp (26)
Janett Perv (26)
Peep Pitk (33)
Mikk Põdra (33)
Homme, 25. juuni
Kiur Akenpärg (29)
Ants Eek (69)
Sverre Mäesepp (34)
Jaanus Pruuli (46)

Ülekanded