ONLINE mängud
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Betoonimeister/Tskk/Nord
G4S Noorteliiga
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas/Palmse Metall
Tartu Ülikool
TLÜ/Kalev
TTÜ KK
BC Valga-Valka/Maks&Moorits1212151756
Tartu Ülikool2327221082
T 24.01.2017 19:00, Valga Spordihoone
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
6Lindmets, Renato *433:353/91/24/4102121201261324
7Kriisa, Valmo123:341/20/30/042640031226
8Kanbergs, Kristaps *229:442/52/40/0224110030108
10Peterson, Robert315:181/31/30/001110003252
11Silavs, Sandis *125:280/11/22/220210021154
13Zvigurs, Ivars319:171/31/20/221300024451
15Veski, Viljar *512:231/21/41/10000105216-3
24Strupovics, Reinis *227:341/41/50/010140022150
40Raadik, Rain513:072/40/01/631410103354
KOKKU20012/338/258/152493313411521205646
%36.4%32%53.3%
Tartu Ülikool
Nr.MängijaPos.Min2p3p1pKLRLLRSVLBLPKVVMPNKPIR
1Thomas, Mandell118:194/70/32/2000120113108
4Sokk, Tanel *123:322/31/40/0303420121710
5Vene, Kent-Kaarel318:540/00/10/020212112204
6Dorbek, Gert *222:411/31/23/301120013185
8Talts, Janar *421:393/50/13/330321033298
9Rosenthal, Märt214:272/40/10/011210111144
13Meister, Kristen204:230/00/10/020210001001
14Eelmäe, Hendrik310:461/30/10/010120102021
21Jõesaar, Janari *318:114/51/22/23031100121317
29Milka, Dominykas518:213/50/03/58311201126922
30Kivi, Robin207:411/10/00/00000002102-1
55Jois, Venkatesha *421:069/130/00/24262210121824
KOKKU20030/493/1613/17277341910511202082103
%61.2%18.8%76.5%
Kohtunikud Madis Allik, Rauno Peerandi, Margus Napp
Komissar Alar Kõiv
Võistluspaik Valga Spordihoone
Aeg T 24.01.2017, kell 19:00
Pealtvaajate arv 175
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 1 (Valmo Kriisa) vs 0
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Karikavõistlused
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
U18 EM B-divisjoni vabatahtlikud
BBL
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 25. juuni
Kiur Akenpärg (29)
Ants Eek (69)
Sverre Mäesepp (34)
Jaanus Pruuli (46)
Homme, 26. juuni
Rashid Abeljanov (63)
Margus Kastein (46)
Madis Purde (35)
Sten Suurmäe (27)
Õie Tsipp (63)
Marek Vinni (32)

Ülekanded