ONLINE mängud
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
KK Viimsi/Sportland
Pärnu Sadam
Rakvere Tarvas
Tallinna Kalev
TalTech/OPTIBET
Tartu Ülikool Maks & Moorits
TTÜ KK201816862
TLÜ/Kalev2818231382
P 22.01.2017 18:00, Tallinn, TalTech Spordihoone
TTÜ KK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Saare, Sander *120:430/12/40/041510034163
5Akenpärg, Kiur *225:202/50/40/00001002234-3
7Pajumets, Ivalo210:050/20/02/201100000223
8Puur, Risto102:300/10/10/00110000000-1
9Viilup, Sander229:114/71/20/0303100541113
10Kaaberma, Aleksander401:060/00/00/000000000000
12Koort, Rain *420:261/51/40/00110000215-2
20Suurorg, Silver300:000/00/00/000000000000
22Kuimet, Reni Alvin309:520/00/31/20110100111-1
23Raadik, Toomas *426:241/51/21/2336232134613
33Vujovic, Nikola523:044/80/12/46281210331015
41Olmre, Sten *231:193/102/65/63252100451714
KOKKU20015/447/2711/162616428731223216244
%34.1%25.9%68.8%
TLÜ/Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Saage, Kristo *133:513/34/100/09093102241825
7Gurjanov, Vadim401:060/00/00/010100001000
10Saks, Kaido *324:430/21/31/211210104241
11Tamm, Reimo *131:102/91/20/0415720254710
12Stankevits, Ilja502:531/20/00/003310010024
14Jurtom, Martin *333:003/62/42/23141000321413
15Talumaa, Tiit320:550/10/10/02021000400-3
30Roos, Robert201:061/10/00/000000001021
33Kurg, Mihkel319:212/52/32/25051004031213
34Merimaa, Marcus201:060/10/00/00000000000-1
77Dzeletovic, Djordje *430:495/132/27/964101403272330
KOKKU20017/4312/2512/1534144816711222228293
%39.5%48%80%
Kohtunikud Madis Allik, Ranno Konks, Indrek Kelement
Komissar Jüri Below
Võistluspaik Tallinn, TalTech Spordihoone
Aeg P 22.01.2017 18:00
Pealtvaajate arv 150
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (48)
Martin Dorbek (31)
Ib Lamp (75)
Markkus Mõttus (19)
Andre Treier (19)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine